Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Przejechali ponad 22 tysiące kilometrów na rowerach na Przystanku Woodstock

Kilkadziesiąt tysięcy ludzi odwiedziło przez 3 dni Strefę Allegro na Przystanku Woodstock. Część z nich aktywnie włączyła się w walkę o stojaki rowerowe dla miast w całej Polsce. Z kolei artyści i goście specjalni festiwalu przekazali pierwsze przedmioty na internetowe aukcje WOŚP.
O autorze
1 min czytania 2015-08-05

Wielkie Koło i Strefa „Kręć Kilometry”- to dwa punkty na mapie Strefy Allegro, które cieszyły się największą popularnością wśród Woodstockowiczów. Przejechany na rowerach dystans nie był wyłącznie przepustką do spojrzenia na festiwal z góry, ale także przyczyni się do poprawy infrastruktury rowerowej w Polsce. Kilometry zostały przekazane na konto wybranych miast, a te cały czas biorą udział w rywalizacji o dizajnerskie stojaki rowerowe od Fundacji Allegro All For Planet. Kampania społeczna „Kręć Kilometry” trwa do 31 sierpnia, a dzięki Woodstockowi- w rankingu miast przybyło 22 tysiące kilometrów.

Choć festiwal odbywa się w środku lata, to już trwają przygotowania do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Strefę Allegro odwiedzili liczni artyści i goście specjalni, by podarować swoje przedmioty na akcję „Rzeczy od serca”, czyli internetowe aukcje WOŚP. Wśród ofiarodawców znaleźli się Big Day, Coma, Organek, Mela Koteluk, Kamil Bednarek, Rafał Sonik i Aleksander Doba.

Na internetowych aukcjach pojawi się także niezwykła, limitowana i jedyna na świecie seria telefonów Huawei P8. Smartfony będą miały wygrawerowany na obudowie podpis Jurka Owsiaka! Szef Fundacji WOŚP osobiście pojawił się w Strefie Allegro i złożył swój podpis. Wyjątkowych telefonów jest tylko 5, więc zapowiada się zacięta licytacja.

W Strefie Allegro i Fundacji Allego All For Planet nie mogło zabraknąć elementów ekologicznych. Jak co roku zbieraliśmy puste butelki PET. Każda osoba, która przyniosła 10 butelek, otrzymywała orzeźwiającą wodę. Łącznie z festiwalowego pola zebrano kilkadziesiąt tysięcy PET. Wszystkie zostaną przerobione na kurtki przeciwdeszczowe i także trafią na aukcje WOŚP.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj