TikTok Ad Awards 2025

TikTok Ad Awards 2025

TikTok Ad Awards 2025

Ostatni dzwonek na zgłoszenia do konkursu TikTok Ad Awards CE 2025! Termin upływa 24 września br.

Zgłoś kampanię

Przemysław Pająk, Jakub Roskosz i Paweł Opydo inwestują w Etno Cafe

Przemysław Pająk, założyciel i redaktor naczelny Spider’s Web, Jakub Roskosz, autor popularnego bloga męskiego oraz Paweł Opydo, znany youtuber, nabyli akcje Etno Cafe.
O autorze
1 min czytania 2018-08-06

Polski producent kawy kraftowej i właściciel najbardziej dynamicznej sieci kawiarni w kraju zakończył właśnie emisję prywatną akcji, w ramach której zebrał już ponad 5 milionów złotych. Środki z emisji zostaną przeznaczone m.in. na dalszy rozwój sieci kawiarni oraz rozbudowę jedynego w Polsce browaru kawowego, w którym powstaje Cold Brew Coffee, kawa macerowana na zimno.

Kocham dobrą kawę, uwielbiam też klimat dobrej kawiarni – powiedział Przemysław Pająk. – Mam przy okazji przeczucie, że Polskę dopiero czeka kawowy bum, więc dla mnie inwestycja w Etno Cafe brzmi jak absolutny strzał w dziesiątkę. Decyzję o inwestycji ułatwił mi także fakt, iż to projekt polski, a ja lubię wspierać Polaków.

Od lat śledzę szybki rozwój polskich marek premium na rynku modowym i cieszę się, że podobny proces zachodzi także w świecie kawy – powiedział Jakub Roskosz. – Najlepiej świadczy o tym rozwój Etno Cafe, który miałem okazję obserwować od samego początku. Zawsze chciałem mieć swoją kawiarnię i w pewnym sensie właśnie zrealizowałem ten cel.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj