Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Przyznano Nagrody Biznesu Sportowego za rok 2017 – Kamil Stoch i Federacja KSW triumfują

Kamil Stoch, który zdominował skoki narciarskie w 2017 roku, zdobył prestiżową Nagrodę Biznesu Sportowego DEMES w kategorii Sportowy Wizerunek. Sponsorem Sportu zostało Grupa Lotos, z kolei Federacja KSW zwyciężyła w kategorii Organizacja Sportowa.
O autorze
2 min czytania 2018-03-26

Wyróżnienie przyznane zostało także Mistrzostwom Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO Eurovolley 2017

Nagrody Biznesu Sportowego DEMES wręczone zostały podczas XIV Gali Sportu i Biznesu, która odbyła się 22 marca w Centrum Olimpijskim PKOl. Uroczystość ta odbyła się w ramach Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ, będącym największym wydarzeniem integrującym branżę sportową i biznesową w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas Gali uhonorowane zostały osoby, organizacje oraz projekty, które wniosły szczególny wkład w rozwój polskiego sportu w minionym roku. Zwycięzcy Nagród Biznesu Sportowego wyłonieni zostali przez Kapitułę Statuetek DEMES, złożonej ze specjalistów zajmujących się marketingiem sportowym, przedstawicieli świata nauki oraz mediów.

Kamil Stoch został doceniony za umiejętne budowanie wizerunku, współpracę ze sponsorami i zaangażowanie społeczne. W działaniach skoczka podkreślane są nie tylko jego umiejętności sportowe, ale także niezwykła osobowość, która jest przez wszystkich pozytywnie kojarzona. Wyróżnienie w kategorii Sponsor Sportu przyznane zostało Grupie Lotos. Kapituła Statuetek DEMES w ten sposób doceniła działania marki, która nie tylko wspiera polską reprezentację piłki nożenj, ale i rozszerza swój zasięg na nowe dyscypliny. W kategorii Organizacja Sportowa otrzymała Federacja KSW, natomiast nagrodę w kategorii Obiekt Sportowy przyznano TAURON Arena Kraków.

Wydarzeniem Sportowym Roku zostały Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej Eurovolley 2017, natomiast w kategorii Osobowość Mediów zwyciężył duet: Tomasz Smokowski – Andrzej Twarowski.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Organizacją, która najlepiej radzi sobie w mediach społecznościowych została Testa Communications i Eleven Sports Network, Video Sportowe roku 2017 to zasługa KKS Lech Poznań – „Dumni z tradycji”. Najlepszą kampanię marketingową została produkcja Grupy LOTOS – “Naj nie bierze się znikąd”.

W kategorii Aktywne Społeczeństwo, która jest odpowiedzą na potrzeby społeczeństwa w zakresie ruchu i aktywności fizycznej zwyciężyła akcja T-Mobile. Pomoc Mierzona Kilometrami.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Organizator wydarzenia – firma SportWin, przyznała również Nagrody Biznesu Sportowego w dwóch kategoriach specjalnych. DEMES Honorowy otrzymało Ministerstwo Sportu i Turystyki. DEMES Zagraniczny przyznany został F1 Experiences.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Oto pełna lista zdobywców Nagród Biznesu Sportowego – Statuetek DEMES za rok 2017:

 • Sportowy Wizerunek – Kamil Stoch
 • Sponsor Sportu – Grupa LOTOS
 • Organizacja Sportowa – Federacja KSW
 • Obiekt Sportowy – TAURON Arena Kraków
 • Wydarzenie Sportowe – Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO Eurovolley 2017
 • Osobowość Mediów – Tomasz Smokowski – Andrzej Twarowski
 • Aktywne Społeczeństwo – T-Mobile. Pomoc Mierzona Kilometrami
 • Kampania Marketingowa – Grupa LOTOS – “Naj nie bierze się znikąd”
 • Video Sportowe – KKS Lech Poznań – „Dumni z tradycji”
 • Social Media – Testa Communications i Eleven Sports Network
 • e-Sport – Fantasy EXPO

Kategorie specjalne:

 • DEMES Honorowy – Ministerstwo Sportu i Turystyki
 • DEMES Zagraniczny – F1 Experiences