Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

PUMA łączy siły z Alfa Romeo F1 Team ORLEN

PUMA dołączy do zespołu Alfa Romeo F1 Team ORLEN jako nowy oficjalny dostawca sprzętu wyścigowego. PUMA dostarczy pełną gamę ubrań, w których kierowcy zespołu, Valtteri Bottas i Zhou Guanyu, będą przygotowywać się do pierwszego wyścigu sezonu 2022 Formuły 1 w Bahrajnie.
O autorze
1 min czytania 2022-03-17

Najnowszy członek rodziny PUMA, Alfa Romeo F1 Team ORLEN, posiada długoletnie dziedzictwo w sportach motorowych, a także ekscytującą parę kierowców w Formule 1 na sezon 2022. PUMA będzie wspierać zespół najnowszymi innowacjami i technologiami w zakresie odzieży wyścigowej, oferując superlekkie tkaniny i dopasowane do potrzeb zawodników kombinezony i buty. 

W kokpicie bolidu Alfa Romeo F1 Team ORLEN drzemie ogromny potencjał i nie mogę się doczekać, kiedy zobaczymy ich w pogoni za podium. Bardzo cieszymy się, że będziemy wspierać Zhou Guanyu jako pierwszego chińskiego kierowcę Formuły 1. Jego udział jest ważnym krokiem milowym w rozwoju tego sportu w jego ojczyźnie. Co więcej, to przyjemność kontynuować współpracę z Valtterim Bottasem, który jest częścią rodziny PUMA już od 2017 roku – powiedział James Clark, szef marketingu sportów motorowych w PUMA.

Oprócz odzieży wyścigowej dostosowanej do potrzeb kierowcy w kokpicie bolidu, PUMA zadba również o to, aby załoga Alfa Romeo F1 Team ORLEN funkcjonowała na najwyższym poziomie zarówno na torze, jak i podczas przygotowań do weekendu wyścigowego, wspierając zespół najnowszym sprzętem treningowym.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aby dopełnić całości, PUMA dostarczy zespołowi Alfa Romeo F1 Team ORLEN obuwie: zespół będzie nosił buty tej marki na torze jako część swojego ekwipunku podróżnego, przemieszczając się po całym świecie w sezonie 2022.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się
Witamy PUMA w rodzinie Alfa Romeo F1 Team ORLEN z otwartymi ramionami. Podobnie jak nasz zespół, marka ma długą i dumną historię w sporcie i stała się synonimem jakości i innowacji. Pomogą nam w osiąganiu dobrych wyników, nie tylko poprzez umożliwienie naszym kierowcom i załodze trenowania i startowania w zawodach na najnowszym sprzęcie, dostosowanym do ich potrzeb, ale także poprzez kontynuowanie prac badawczo-rozwojowych w celu zapewnienia coraz lepszego wyposażenia – powiedział Frédéric Vasseur, dyrektor zespołu Alfa Romeo F1 Team ORLEN.