Pyszne, Chrupkie Bo-Na-Parze warzywa Bonduelle

Jak jeść zdrowo, gdy nie mamy czasu? Jak zimą dbać o zdrowie, gdy dostęp do świeżych warzyw jest mniejszy? Najprostsze rozwiązanie? Można spróbować warzyw Gotowanych Na parze i Już Przygotowanych Na parze od Bonduelle.
O autorze
1 min czytania 2016-01-11

Produkty Gotowane Na parze w puszce i Już Przygotowane Na parze mrożone to nie tylko więcej smaku i aromatu. To więcej wartości odżywczych, ponieważ gotowanie na parze to więcej witamin i minerałów. To także łatwość i szybkość w przygotowaniu. Jednak przede wszystkim to idealny smak i chrupkość, które sprawiają, że warzywa są tak kruche i po prostu pyszne. Produkty Na parze to innowacja na polskim rynku. To proste, zdrowe i co najważniejsze w dzisiejszym świecie, bardzo szybkie rozwiązanie, które warto zaprosić do swojej kuchni.

Bonduelle nieustannie podkreśla jakość swoich produktów i ich innowacyjność za pomocą komunikacji w telewizji, Internecie oraz prasie. Z początkiem stycznia Bonduelle wraca na ekrany naszych odbiorników z zupełnie nową kampanią reklamową dedykowaną właśnie produktom Na parze, tym w puszce i tym mrożonym. W komunikacji Bonduelle skupia się na budowaniu świadomości korzyści, które oferują te produkty – pyszne, chrupkie, bo na parze.

Spot zobaczymy w głównych stacjach telewizyjnych TVP, TVN, Polsat oraz stacjach tematycznych do końca stycznia.

Za kreację reklamy odpowiadała agencja reklamowa Red8, natomiast zakupem mediów zajął się dom mediowy Vizeum.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing