Radek Dudzic nowym creative group head w Leo Burnett Warszawa

Radek Dudzic po sześciu latach wraca do Leo Burnett i będzie pełnił funkcję creative group head w zespole obsługującym Orange. Jego zadaniem będzie tworzenie nowoczesnej komunikacji i doświadczeń z marką Orange na całej ścieżce konsumenta.
O autorze
1 min czytania 2022-06-07

Radek ostatnio związany był z agencją Plej, w której pełnił rolę creative group head opowiadającego za digitalową obsługę marki Play. Wcześniej współpracował m.in. z Scholz & Friends Warszawa, JWT Warszawa, OS3 i Isobar. W firmach tych pełnił funkcje od copywritera do dyrektora kreatywnego. W latach 2013 – 2016 związany z Leo Burnett, w której był senior copywriterem. Był Jurorem w konkursach KTR i Papaya Young Creators, mentorem konkursu Mam Pomysł na Sartup, a także wykładowcą w Szkole Mistrzów Reklamy.

W trakcie dotychczasowej kariery obsługiwał między innymi marki Orange, T-mobile, Virgin Mobile, Mercedes-Benz, Tchibo, Rossmann, P&G, McDonald’s, Samsung. Jest laureatem polskich i międzynarodowych konkursów branżowych.

Cieszę się, że Radek wraca do nas bogatszy o doświadczenie i wiedzę, które umożliwią prowadzonemu przez niego zespołowi, realizację kreatywnych i biznesowych wyzwań zarówno klientów, jak i agencji – powiedział Maciej Porębski, executive creative director Leo Burnett Warszawa.
LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj