Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Radek Oleszkowicz dołącza do Papaya Films

Radek Oleszkowicz objął stanowisko senior content creatora w Papaya Films.
O autorze
1 min czytania 2023-01-10

Radek Oleszkowicz jest filmowcem, który od ponad 4 lat zawodowo pracuje w branży. Tworzył filmy dla Karola „Friza” Wiśniewskiego i reszty członków popularnej EKIPY oraz videoblogi i content dla Bedoesa i White’a 2115. Razem z ekipą odpowiadał za realizację dużych formatów youtube’owych takich jak program „Twoje 5 Minut”, który wygenerował ponad 36 000 000 wyświetleń. Dołączenie Oleszkowicza do zespołu jest zwiastunem nowej jakości w materiałach „behind the scenes”, które od dawna są znakiem rozpoznawczym domu produkcyjnego.

Oleszkowicz dołącza do zespołu komunikacji kierowanego przez Paulinę Świerczewską. Będzie odpowiadał za materiały zza kulis produkcji reklamowych i treści oryginalnych.

– Dzięki doświadczeniu w pracy z największymi youtuberami w Polsce, Radek bardzo dobrze odnajduje się w każdych warunkach, dostosowuje się do sytuacji i bohaterów w trakcie wydarzeń „na żywo” oraz świetnie rozpoznaje momenty, które mają największą wartość dla opowiadanej historii. Radek zna języka nowych mediów i wie, w jaki sposób stworzyć film, który zaangażuje i utrzyma uwagę milionów widzów. Cieszymy się, że już niedługo będziemy mogli pokazać światu efekty naszej współpracy – dodają przedstawiciele Papaya Films.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj