Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Rafał Ginko awansuje na stanowisko head of design w agencji Mobee Dick

Z początkiem marca Rafał Ginko obejmie stanowisko head of design w agencji UX Mobee Dick. Zastąpi on w tej roli Natalię Bienias.
O autorze
1 min czytania 2022-02-24

Do jego głównych zadań należeć będzie zarządzanie wszystkimi aspektami projektowania i kreatywnej pracy agencji. Będzie odpowiedzialny za to, by projekty były dostosowane do oczekiwań klienta i wykonane w ramach przyjętego budżetu i harmonogramu.

Z Rafałem współpracujemy od blisko 6 lat i cenimy go za jego interdyscyplinarną wiedzę, kompetencje i profesjonalizm. Ten awans to dla nas nowy rozdział i motywacja do realizacji kolejnych ambitnych celów biznesowych – komentuje Monika Mikowska, CEO Mobee Dicka.

Rafał jest projektantem z 15-letnim stażem. Zdobywał doświadczenie w agencjach interaktywnych i startupach, gdzie projektował dla takich marek, jak Samsung Polska, Duracell, czy Kompania Piwowarska.

Swoje kompetencje projektowe wykorzystywał we współpracy z ramienia Mobee Dicka z wieloma organizacjami. Wśród klientów, dla których pracował są: Vattenfall, PLL LOT, Credit Agricole, Banque Saudi Fransi, Diebold Nixdorf, Empik.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Absolwent ASP w Katowicach (wzornictwo przemysłowe) oraz studiów podyplomowych UX Design na Uniwersytecie SWPS. Jest wykładowcą tej uczelni.

Z Mobee Dick Rafał jest związany od czerwca 2016 roku, dotychczas pracował na stanowisku senior UI designera.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się