Rafał Masny uruchomił autorski podcast „Radzisz” z udziałem gwiazd

Rafał Masny, współzałożyciel Abstrachuje.tv, uruchomił swój autorski podcast pt. „Radzisz”. Co tydzień będą na nim publikowane kolejne audycje, w których Rafał wraz z zaproszonymi gośćmi będą rozwiązywali problemy, pytania i zagwozdki widzów, jednocześnie dzieląc się anegdotami ze swojego życia.
O autorze
1 min czytania 2019-10-28

Pomimo, że kanał „Abstrachuje.tv”, autorski vlog „Masny kanał” oraz firma Abstra są jego priorytetami, to pokłady kreatywności Rafała Masnego stale znajdują nowe ujście.

– Już od jakiegoś czasu w głowie rodziła mi się koncepcja autorskiego talk-show. To jak szybko podcasty stają się popularne, a także fakt, że sami jako Abstra ruszyliśmy z naszą podcastową platformą o nazwie Storia, sprawiło, że na poważnie zabrałem się za szlifowanie mojej pierwotnej idei. Czyli talk-show do którego zaproszę moich znajomych, którzy reprezentują ciekawe poglądy, ścieżki życiowe, ale przede wszystkim są doskonałymi rozmówcami. Wszystkie te cechy wspólnie pozwalają nam siać ferment – powiedział Rafał Masny, współzałożyciel Abstrachuje.tv i członek zarządu firmy Abstra.

W każdym odcinku podcastu Masny i zaproszona przez niego trójka gości losują karteczki z różnorodnymi prośbami widzów autorskiego vloga o rady i udzielają pełnych humoru odpowiedzi, nie bojąc się sięgać po kontrowersje i dające do myślenia anegdoty. – Rozmawiamy na każdy temat, czasem nawet wybitnie abstrakcyjny. Trafiają się też bardziej przyziemne. Jak się mniej martwić?

Co jest cenniejsze – koledzy czy rodzina? Kiedy przestać imprezować? Zderzamy pytania widzów o nasze własne poglądy, ale też nasze osobiste doświadczenia. To żywa rozmowa w gronie fajnych, zabawnych i ciekawych ludzi. Świetnie się bawiłem przy realizacji pierwszych odcinków i już nie mogę się doczekać opinii widzów i słuchaczy – stwierdził Rafał Masny.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Nowe odcinki podcastu „Radzisz” będą publikowane co tydzień na Spotify i Soundcloud w wersjach audio na Spotify i Soundcloud, a na YouTube w wersji wideo.

Podcast „Radzisz” wchodzi w skład portfolio Storia by Abstra – pierwszego podmiotu w Polsce łączącego kompetencje związane z podcastami i tworzeniem wideo na YouTube.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się