Reklama dnia: Pies jako lek na zawał serca i nadciśnienie?

Reklama dnia: Pies jako lek na zawał serca i nadciśnienie?
Okazuje się, że pies to nie tylko najlepszy przyjaciel człowieka, ale także doskonałe lekarstwo na zawał serca i nadciśnienie. Zobaczcie nową reklamę Pedigree.
O autorze
1 min czytania 2016-05-11

Większość z nas jest obecnie bardzo narażona na stres i niepokój. Gdy taki stan długo się utrzymuje, może się przerodzić w poważne problemy zdrowotne, jak zawał serca czy nadciśnienie.

W jaki sposób możemy sobie pomóc?

Pedigree w swojej nowej reklamie przekonuje, że najlepszym lekarstwem jest… pies. Obecność czworonoga skutecznie obniża poziom stresu. Przyjaźń z psem powoduje uczucie szczęścia. Dzięki swoim pupilom nawet osoby z depresją mogą odzyskać spokój i ponowną chęć do życia.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zobaczcie sami: 

PS

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Niedawno w naszym cyklu pisaliśmy o innej reklamie Pedigree, w której psy miały ogromny wpływ na resocjalizację byłych więźniów. Jeżeli jeszcze nie widzieliście, gorąco polecamy. Więcej informacji tutaj>>

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS 2

Psy pomagają również cieszyć się życiem osobom chorym i samotnym:


PS 3

W zestawieniu nie mogło zabraknąć także reklam przestrzegających przed atakiem serca. Zobaczcie dwie z nich. Atak serca na wesoło:

Atak serca w bardzo przygnębiającej wersji:

PS 4

Głównym czynnikiem stresu w dzisiejszych czasach jest praca. Zobaczcie dwie wybrane przez nas reklamy na temat stresu w biurze i zabawnych sytuacji, które mogą z tego wyniknąć:


PS 5

Jak radzisz sobie z poceniem, gdy nagle dowiadujesz się, że jesteś groźnym przestępcą poszukiwanym przez policję? Zobaczcie pomysłową akcję marki Nivea:

Uważacie, że o czymś zapomnieliśmy? Dajcie znać w komentarzach.

Zapraszamy również na poprzednie odcinki Reklamy dnia!