Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Robert Burneika promuje Beef Master

Popularny w ostatnim czasie kulturysta, Robert Burneika, deklarujący wielokrotnie słabość do steków wołowych – jest bohaterem pierwszego z serii filmików promujących markę Beef Master, oferującą produkty w 100% z wołowiny.
O autorze
1 min czytania 2012-11-16

Publikacja filmu z udziałem sportowca rozpoczyna kampanię promującą markę Beef Master, jej produkty oraz konsumpcję mięsa wołowego w Polsce. Działania promocyjne będą prowadzone w internecie na serwisie YouTube oraz na Facebooku – zarówno na profilach marki oraz oficjalnych profilach Roberta Burneiki.

Kreacja video miała na celu wykorzystanie i wyeksponowanie aspektów wizerunku Roberta Burneiki, z którymi jest powszechnie kojarzony – czyli siła, moc, wytrwałość, spontaniczność i poczucie humoru. Sam plan zdjęciowy trwał 4 dni.

W tym czasie nakręcono 8 filmów z udziałem sportowca: 4 reklamowe oraz 4 kulinarne, w których Robert Burneika wraz z Szefem Kuchni i Kapitanem Polskiej Reprezentacji Kucharzy – Grzegorzem Cieleckim – prezentuje różne przepisy na dania z wołowiny Beef Master. W przyszłości zostanie opublikowanych jeszcze 18 filmów kulinarnych, po części z udziałem Roberta Burneiki. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zarówno video reklamowe, jak i o te tematyce kulinarnej będą rozpowszechniane w formie virali oraz publikowane w serwisie YouTube i na portalu Facebook – w kanałach marki i oficjalnych profilach sportowca. Działania promocyjne skorelowane są w czasie z wejściem produktów marki Beef Master do sklepów w całej Polsce. Informacje o kolejnych akcjach marketingowych można znaleźć m.in. na stronie Beef Mastera na Facebooku: www.facebook.com/beefmasterpl 

Za produkcję oraz kreację kampanii Beef Master odpowiedzialne są agencje CMedia oraz SIMPLY.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się