RogaLOVE: kup rogala i pomóż Dzieciakom Chojrakom walczącym z rakiem

Ruszyła pierwsza edycja akcji RogaLOVE, której celem jest niesienie pomocy w zakresie poprawy warunków leczenia dzieci chorujących na nowotwór. W akcji może wziąć udział każdy – wystarczy kupić charytatywne rogale świętomarcińskie i podzielić się nimi z bliskimi.
O autorze
1 min czytania 2018-11-06

W okresie od 4 do 17 listopada w ramach akcji RogaLOVE każdy może zamówić charytatywnego rogala dla siebie, bliskich, znajomych, kolegów z pracy. Do przyłączenia się do akcji zachęcane są także firmy, które mogą obdarować słodkim upominkiem partnerów biznesowych lub pracowników. Można też zachęcić znajomych w mediach społecznościowych do wsparcia zbiórki, publikując zdjęcie z rogalem i oznaczając je hasztagiem #rogaLOVE.

Cały dochód ze sprzedaży rogali zostanie przeznaczony dla dzieci chorych onkologicznie poprzez wsparcie dla Dzieciaki Chojraki – Stowarzyszenie Rozwoju Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej.

#Marcinytofajnechłopaki na Facebooku

11 listopada to także imieniny Marcina – patrona poznańskiej parafii, w której narodził się zwyczaj wypiekania rogali. Zachęcamy wszystkich Marcinów, by szczególnie zaangażowali się w pomoc i zmotywowali innych do działania – bo przecież #Marcinytofajnechłopaki. Jeśli więc masz na imię Marcin, zrób zdjęcie lub video z rogalem, oznacz je na swoim Facebooku lub Instagramie hasztagami #Marcinytofajnechlopaki oraz #RogalOVE. Ambasadorami akcji zostali już m.in. aktorzy Marcin Bosak i Marcin Perchuć.

Autorami inicjatywy są wyspecjalizowane firmy internetowe: sklep E-Torty.pl, operator płatności PayU, serwis społecznościowy Wykop.pl oraz platforma logistyczna Bliskapaczka.pl. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj