Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Rossmann i Myszka w paski uczą dzieci higieny

Rossmann i znana z telewizji MiniMini+ Myszka w paski zapraszają na lekcje higieny. To nowa kampania edukacyjna naszej firmy dla najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka na kanale YouTube Rossmanna można obejrzeć pierwsze kilkuminutowe filmy z myszką.
O autorze
1 min czytania 2016-06-03

„Jak chronić skórę przed słońcem”, „Jak czesać włosy” i „Jak myć głowę” – to tytuły premierowych odcinków. Lubiana postać z kreskówki pokazuje maluchom, jak ważne jest zdrowie i dbanie o higienę. Na prostych przykładach i z pomocą dzieci z pobliskiego przedszkola: Dorotki, Mai, Janka i Krzysia, wyjaśni maluchom, jak dbać o włosy, skórę, zęby czy paznokcie.

W każdym odcinku poświęconym innej czynności związanej z higieną dzieci popełniają jakiś błąd. Myszka zatrzymuje wówczas bajkę, tłumaczy, jak maluch powinien się zachować i pozwala, by historyjka potoczyła się raz jeszcze, tym razem prawidłowo. Bajeczka nie jest długa, trwa 2 minuty. Dzięki temu każdy maluch obejrzy ją ze zrozumieniem, od początku do końca. Tym bardziej że Myszka jest urocza i tłumaczy wszystko prostym, choć wcale nie dziecinnym językiem. Nie krzyczy, nie rozkazuje, tylko motywuje. Przyjazny przekaz zachęca małych telewidzów do stosowania rad Myszki w praktyce. 

Łącznie wyprodukowano 10 filmów. Kolejne będą emitowane w każdą środę w godzinach porannych na kanale YouTube Rossmanna, aż do 20 lipca. W każdej chwili dzieci mogą wrócić do wcześniejszych odcinków, ponieważ cały czas będą dostępne na rossmannowym YT.

http://www.rossmann.pl/myszkawpaski

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Jak chronić skórę przed słońcem

Jak czesać włosy 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Jak myć głowę

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się