Rowerowe SPA, czyli serwis jednośladów w parkach Prologis

O autorze
1 min czytania 2022-08-04

Prologis ułatwia korzystanie transportu publicznego – buduje przystanki autobusowe w pobliżu parków i stacje ładowania samochodów elektrycznych. Zachęca także do dojazdów do pracy rowerem – stawia wiaty dla rowerów czy stacje ich naprawy. Dlatego też pracownicy pięciu parków logistycznych Prologis  zostali zaproszeni do udziału w akcji „Rowerowe SPA – czyli letni serwis rowerowy.

Każdy z pracowników mógł zostawić jednoślad profesjonalnej ekipie serwisowej i po kilku godzinach odebrać swój rower z wyregulowanymi hamulcami, nasmarowanym łańcuchem czy dokręconymi śrubkami – wszystko według potrzeb i oceny stanu technicznego dwukołowca.

W Chorzowie, Rudzie Śląskiej, na warszawskim Żeraniu i w dwóch parkach we Wrocławiu ekipy serwisowe zadbały łącznie aż o 138 rowerów. Część chętnych zostawiała rowery, na których przyjechała do pracy, inni dowozili je samochodami – czasem były to rowery całej rodziny! Wszystko po to, by cykliści czuli się na nich bezpiecznie, a jazda po miejskich i leśnych ścieżkach była czystą przyjemnością.

Entuzjazm i zadowolenia z jakim spotkała się ta akcja zachęca dewelopera magazynów i budynków logistycznych do kontynuowania w przyszłości równie angażujących przedsięwzięć. Firma będzie podejmować kolejne działania, by przestrzeń wokół nas była przyjazna, zielona i wolna od CO2.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj