Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

ROZGŁOS poszerza obsługę mediową marki LOVI i zaczyna obsługę kolejnej marki parentingowej – Canpol babies

Rozgłos współpracuje z Lovi od września 2021, skupiając się na działaniach w digitalu. Agencja odpowiada za strategię mediową marki, konsulting oraz zakup kampanii performance i wizerunkowych. Od tego roku agencja odpowiada za kolejne kategorie produktowe i rozpoczyna współpracę z Canpol babies.
O autorze
1 min czytania 2022-03-31

– Agencja Rozgłos jest odpowiedzialna za realizację działań brand awarness’owych i performance’owych dla marek LOVI i Canpol babies w 2022 roku. Powodem wyboru agencji są wyniki kampanii przeprowadzonej przez Rozgłos w 2021 roku dla marki LOVI. Agencja wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem i poszukiwaniem optymalnych rozwiązań dla projektu – czy w kwestii targetowania bądź w kontekście doboru formatów reklamowych – tak o współpracy z agencją mówi Marcin Biedrzycki, dyrektor zarządzający Canpol. – Agencja dostarczała wartościowe wskazania dotyczące stosowanych w kampanii kreacji. Mieliśmy poczucie, że Rozgłos czuje się odpowiedzialny za rezultat kampanii – wyrazem tego była dbałość o szereg elementów kampanii w celu osiągnięcia maksymalnych wyników – podsumowuje Biedrzycki.

– Na rynku nie brakuje agencji digitalowych, które są zdolne obiecać niemal wszystko, byleby tylko rozpocząć współpracę z klientem. Weryfikacja faktycznych, a nie tylko deklarowanych możliwości następuje zwykle dość szybko i niestety wiąże się po stronie klienta nie tylko z utratą zaufania, ale i cennego czasu. Na szczęście ma rynku są też agencje, które nie tylko obiecują, ale i „dowożą”, nierzadko przekraczając oczekiwania. Co ważne, widzą „big picture” i potrzebę zadbania o każdy etap w podróży klienta, nie tylko końcowy. Po bardzo dobrych wynikach ubiegłorocznej kampanii dla linii nowych laktatorów marki Lovi nie mieliśmy wątpliwości, że taką właśnie agencją jest Rozgłos i że chcemy kontynuować naszą współpracę – dodaje Piotr Ziarek, e-commerce & digital manager w Canpol.