Rozpoczęła się kolejna edycja plebiscytu RE:PL – Polski Rebranding Roku

6 grudnia rozpoczął się pierwszy etap kolejnej, piątej już edycji ogólnopolskiego plebiscytu RE:PL – Polski Rebranding Roku. Organizowany przez Branding Monitor konkurs jest skierowany do wszystkich polskich marek, które w mijającym roku przeszły kompleksowy rebranding.
O autorze
1 min czytania 2017-12-08

Zmiany w plebiscycie i nowe zasady

Zasady plebiscytu w porównaniu do poprzedniej edycji znacząco się zmieniły. Tym razem o zwycięstwie zadecyduje nie powszechne głosowanie, jak to było do tej pory, lecz Jury Plebiscytu, złożone ze znanych, doświadczonych specjalistów i praktyków projektowania oraz brandingu.

Ty też możesz wpłynąć na przebieg RE:PL 2017!

Organizator nie zrezygnował jednak całkowicie z elementu głosowania, ponieważ spośród wszystkich zgłoszeń dziesięć najlepszych rebrandingów wyłonią tak zwani Elektorzy Plebiscytu. Najwyżej oceniona prze nich dziesiątka będzie następnie poddana pod obrady jurorów. Zanim to nastąpi, organizator skompletuje jednak wspomniany skład elektorski. Nabór potrwa do 20 grudnia br. Wszyscy, którzy chcą się zgłosić do tej roli, mogą pobrać wniosek ze strony organizatora, a następnie przesłać go na podany w nim adres.

Wysoki poziom piątej edycji plebiscytu

Marki przechodzące rebrandingi oraz ich projektanci powinni być zadowoleni ze zmian, bowiem w piątej edycji oceniać ich będą profesjonaliści zasiadający w jury. Organizator zapewnia o wysokich kompetencjach jurorów i zasadach obrad, które zagwarantują rzetelną ocenę nadesłanych zgłoszeń. Wkrótce zostaną opublikowane nazwiska wszystkich Jurorów Plebiscytu.

Kandydaci do tytułu najlepszego polskiego rebrandingu będą mogli zgłaszać się od stycznia nowego roku, ale już teraz warto zapoznać się z możliwością udziału w plebiscycie w roli Elektora i wysłać swoje zgłoszenie. Jak czytamy na stronie konkursu: „Elektorzy będą specjalistami z różnych dziedzin, którzy ocenią kandydatów pod wieloma względami”, zatem wnioski mogą wysyłać nie tylko czynni projektanci, lecz także osoby specjalizujące się w dziedzinach pokrewnych projektowaniu i brandingowi.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie plebiscytu pod adresem.

Słuchaj podcastu NowyMarketing