Rusza akcja „Gramy dla Ukrainy”, aby nieść pomoc dla kraju zniszczonego przez wojnę

Celem akcji jest zebranie funduszy na obronę, rozminowanie i odbudowę kraju oraz pomoc medyczną. Uczestnicy, którzy wpłacą najwyższe kwoty, otrzymają przedmioty podpisane przez zawodników reprezentacji Ukrainy. Zbiórkę organizuje Publicon Sport przy wsparciu Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej (UAF).
O autorze
1 min czytania 2022-06-07

Trwa już czwarty miesiąc wojny w Ukrainie. Kraj ten na całym świecie stał się symbolem odwagi i bohaterstwa. Niezłomnie walczy o niepodległość i przyszłość. Każdego dnia ginie tu minimum 100 żołnierzy, bombardowane są domy i obiekty użyteczności publicznej. Jak wskazują dane ONZ, granicę przekroczyło już niemal 7 milionów uchodźców. Do opuszczenia kraju została zmuszona też reprezentacja Ukrainy w piłce nożnej. Swoje mecze Ligi Narodów UEFA rozegra w Polsce.

W czerwcu ruszyła akcja „Gramy dla Ukrainy”, organizowana przez Publicon Sport przy wsparciu Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej (UAF). Na stronie zrzutka.pl/gramydlaukrainy można wpłacić dowolną kwotę na rzecz narodowej zbiórki UNITED24, ogłoszonej przez Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Na 5 osób, które przekażą najwyższe kwoty, czekają nagrody w postaci przedmiotów z autografami piłkarzy reprezentacji Ukrainy:

  • 1. miejsce – podpisana koszulka meczowa + bilet na mecz Ukraina-Irlandia
  • 2. miejsce – piłka + bilet na mecz Ukraina-Irlandia
  • 3., 4. i 5. miejsce – szaliki + bilet na mecz Ukraina-Irlandia

Zwycięzcy dostaną bilety wstępu na mecz Ukraina-Irlandia w Łodzi, który odbędzie się 14 czerwca. Będą mieli możliwość spotkania z piłkarzami, a podczas wydarzenia zostaną wręczone nagrody. Wtedy też – na żywo – zostaną podpisane piłka i szaliki.

Więcej informacji o zbiórce na stronie: gramydlaukrainy.pl.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wpłat można dokonywać bezpośrednio na: zrzutka.pl/gramydlaukrainy.

Słuchaj podcastu NowyMarketing