Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Rusza konkurs dla subskrybentów programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless

Lifestylowy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless uruchamia największy w historii marki konkurs dla subskrybentów. Członkowie ALL będą mogli wygrać aż milion punktów Reward o wartości 20 tys Euro. By wziąć w nim udział, wystarczy zarezerwować wyjazd na stronie ALL.com do 1 listopada br.
O autorze
2 min czytania 2022-09-15

Zostań milionerem

Grupa hotelarska Accor, która zrzesza ponad 1 200 obiektów w całej Europie Północnej, startuje z niepowtarzalnym konkursem. Dzięki niemu każdy członek programu ALL – Accor Live Limitless może zostać „milionerem” i wygrać aż milion punktów Reward o łącznej wartości 20 000 Euro. Nagrodę można przeznaczyć na spełnienie swoich turystycznych marzeń. Wystarczy zarejestrować się i zarezerwować pobyt w wybranych hotelach w Europie dostępnych na stronie ALL.com. Konkurs jest skierowany do obecnych i nowych członków wiodącego programu lifestylowego w branży hotelarskiej.

Podróżnicze marzenia

Z okazji startu konkursu, Accor zapytał podróżnych o miejsca, które chcieliby zobaczyć na Starym Kontynencie. Ankieta pozwoliła przygotować selekcję destynacji i doświadczeń, które znajdują się na liście marzeń podróżnych.   

Odkąd możliwość nieograniczonych podróży powróciła na dobre, turyści chcą nadrobić stracony czas oraz wrócić do dalszego odkrywania świata i spełniania kolejnych marzeń. Nasze badanie wykazało, że posiadanie listy miejsc do odwiedzenia inspiruje ludzi i daje im coś, na co mogą czekać. W rzeczywistości 1 na 5 ankietowanych osób ma już zaplanowane i zarezerwowane wycieczki na przyszły rok – przyznaje Luc Gesvret, SVP loyalty & partnership and GX, Accor Northern Europe.

10 najciekawszych turystycznych marzeń w Europie:

  1. Zorza polarna.
  2. Podróż Orient Expressem.   
  3. Pobyt w lodowym hotelu w Norwegii.
  4. Podróż sankami zaprzężonymi w husky po Laponii.
  5. Żegluga wokół greckich wysp.
  6. Wspinaczka po schodach na Grobli Olbrzyma w Irlandii.
  7. Rejs gondolą w Wenecji.     
  8. Złożenie hołdu poległym w Auschwitz.       
  9. Zanurzenie się w wodach termicznych Błękitnej Laguny w Islandii.
  10. Zwiedzenie winnicy we Włoszech.
Nasze obserwacje wskazują, że przeciętna lista podróżniczych marzeń, obejmująca 22 miejsca do zobaczenia kosztuje około 15 000 Euro. W naszym konkursie członkowie programu lojalnościowego mogą wygrać milion punktów Reward o wartości 20 000 Euro. Taka kwota z pewnością pozwoli podróżnym odwiedzić wszystkie miejsca i spełnić turystyczne marzenia – zarówno te na drugim końcu świata, jak i kilkadziesiąt kilometrów dalej – dodaje Luc Gesvret.
LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Jak wziąć udział w konkursie?

Obecni członkowie ALL mogą zarezerwować pobyt w wybranej europejskiej destynacji na stronie ALL.com.pl najpóźniej przed 1 listopada 2022r. Losowaniem objęte są wszystkie pobyty w hotelu do 30 listopada 2022 r.

Członkowie programu muszą zarejestrować się online (tutaj) przed dokonaniem rezerwacji, aby mieć szansę na wygranie miliona punktów Reward.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W konkursie biorą udział pobyty w hotelach w następujących krajach: Albania, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Gruzja, Niemcy, Węgry, Irlandia, Kazachstan, Kirgistan, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Mołdawia, Macedonia Północna, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Holandia i Wielka Brytania.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się