Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Rusza licytacja spotkań z Gwiazdami na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka

Gwiazdy telewizji i mediów Beata Tadla, Katarzyna Bosacka, Anna-Maria Sieklucka, Barbara Kurdej-Szatan, Maja Popielarska, Adam Wajrak, Grzegorz Kasdepke, spotkają się ze zwycięzcami indywidualnych aukcji Allegro Charytatywnie, organizowanych na rzecz podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka.
O autorze
1 min czytania 2020-05-15

Od 14 maja na stronie Allegro charytatywni można licytować wirtualne, indywidualne spotkania z gwiazdami. Aukcje potrwają do 28 maja. Fani mogą zadać własne pytania swoim ulubieńcom, lepiej ich poznać w rozmowie poprzez wybraną z Gwiazdą, formę komunikatora (np. platformę Skype), uczestniczyć w aktywnościach przygotowanych przez gwiazdy, a nawet zbudować nową przyjaźń. Rozmowa online będzie prywatna, bez udziału osób trzecich i potrwa tyle czasu, ile obie strony uznają za wystarczający.

– Niektóre gwiazdy przygotowały dla zwycięzców niespodzianki.Uchylając rąbka tajemnicy zdradzę, że z Kasią Bosacką będzie można porozmawiać o zdrowej diecie, gotowaniu, może upiec ciasto, z Panem Adamem Wajrakiem porozmawiać o zwierzętach, życiu puszczy i pracy w znanej polskiej redakcji, z Grzegorzem Kasdepke o pisaniu, o prawach dziecka w sposób dowcipny i mądry. Proponujemy także niesamowite spotkanie z pozostałymi Gwiazdami!To nie jest lista zamknięta, zapraszamy i rozmawiamy z kolejnymi znanymi i lubianymi – zachęca do udziału w aukcji Magdalena Stachowiak-Alekxandrowicz, manager ds. PR i promocji z Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Głównym celem akcji jest zebranie środków na działania KOPD w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci w czasie pandemii. Zebrane pieniądze mająpomagać dzieciom i ich rodzinom oraz opiekunom.

– W szczególności zbieramy na pomoc pedagogiczną, diagnozę i terapię psychologiczną, mediacje i porady prawne. Chcemy uratować jak najwięcej dzieci przed przemocą i traumą, która w czasach pandemii uderzyła ze zdwojoną siłą – podkreśla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Według danych GUS na koniec 2018 roku na 100 małżeństw przypadały 33 rozwody. Liczba ta rośnie z roku na rok. Według prognoz psychologów i socjologów zakończenie epidemii może ten proces jeszcze przyspieszyć.

Komitet Ochrony Praw Dziecka niesie rodzinom w kryzysie pomoc psychologiczną, prawną, mediacyjną, aby można było pomagać większej liczbie rodzin potrzebne są jednak dodatkowe środki. Więcej informacji o aukcji można znaleźć na stronie www.kopd.pl oraz w social mediach ( FB, Linkedin) Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-adam-wajrak-i12096784
  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-anna-maria-sieklucka-i12096934
  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-barbara-kurdej-szatan-i12096937
  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-beata-tadla-i12096787
  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-grzegorz-kasdepke-i12096952
  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-katarzyna-bosacka-i12096940
  • charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-maja-popielarska-i12097078

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-adam-wajrak-i12096784

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-anna-maria-sieklucka-i12096934

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-barbara-kurdej-szatan-i12096937

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-beata-tadla-i12096787

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-grzegorz-kasdepke-i12096952

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-katarzyna-bosacka-i12096940

https://charytatywni.allegro.pl/kawa-z-gwiazda-maja-popielarska-i12097078