Rusza Nabór do Programu Akceleracyjnego „Mądry Biznes”

„Mądry Biznes” to kompleksowy program wsparcia młodego biznesu, adresowany do osób przedsiębiorczych, które planują założyć własną firmę, mają pomysł na biznes, pasję i determinację, ale brakuje im wiedzy biznesowej i praktycznej, jak zrobić to mądrze i przemyślanie.
O autorze
3 min czytania 2016-05-18

20 zmotywowanych uczestników

W programie może wciąć udział maksymalnie 20 osób. Szkolenia i warsztaty zaplanowane są tak, aby uczestnik po każdym bloku tematycznym wraz ze zdobytą wiedzą, pisał swój Biznesplan. Czeka Cie ciężka praca, ale i przyjemność stawiania pierwszych i kolejnych kroków w Twoim biznesie.  Nie zrobimy projektu za Ciebie, ale jeśli jesteś zdeterminowany do działania, to możemy wiele Ci pomóc. Niezależnie od stopnia zaawansowania Twojego projektu czy wiedzy, dzięki programowi możesz ruszyć z kopyta lub dostać super mocy i rozwinąć skrzydła. Zależy Nam na tym, aby każdy uczestnik uzyskał pełne wsparcie przy swoim projekcie biznesowym i wyszedł z Programu ze świadomością jakie są wyzwania przed nim, jakie ryzyka, ale i jakie rozwiązania.

20 Projektów w 20 tygodni

Program będzie trwał  20 tygodni (od czerwca do końca października). Nie martw się o wakacje – harmonogram szkoleń jest tak ułożony, abyś nie przegapił żadnego spotkania. Zaczynamy w czerwcu galą powitalną oraz 2 weekendowymi szkoleniami, by wprowadzić Cię w świat biznesu i pisania biznesplanu. W wakacje masz czas na gromadzenie informacji o Twoim rynku i spotkania  na sesję burzy mózgów oraz networking, tak ważny w dzisiejszych czasach. Od września do końca października dalej realizujemy kolejne szkolenia merytoryczne, a Ty weryfikujesz swoje założenia. 

10 Bloków szkoleniowych

Bloki szkoleniowe będą miały charakter warsztatów, na których ty sam namacalnie będziesz uczyć się jak patrzeć na Twój pomysł biznesowo i od strony Klienta. Warsztaty będą obejmować najważniejsze obszary: modelowania biznesowego, prawa, księgowości, pozyskiwania środków na biznes, sprzedaży, pozyskiwania klientów, marketingu internetowego, tożsamości marki, finansów i budżetowania firmy oraz warsztatów motywacyjnych i osiągania celów.

5 sesji tzw. Burzy Mózgów

Rozwiązywanie na bieżąco problemów w budowaniu własnej firmy, przy wsparciu szkoleniowców oraz uczestników programu. Każdy będzie mógł się podzielić swoimi wątpliwościami bądź trudnościami, na które grupowo postaramy się znaleźć rozwiązanie, spojrzeć na własny biznes z perspektywy innych osób i wykorzystać potencjał „burzy mózgów” i mocy uczestników programu.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

2 Spotkania z Gośćmi Specjalnymi 

Dla zmotywowania i pokazania, że MOŻNA, zaplanowaliśmy spotkania z wyjątkowymi kobietami – przedsiębiorcami, które założyły już swoje biznesy z sukcesem, podbijają rynki międzynarodowe i chcą się podzielić swoim doświadczeniem. Kto to będzie to niespodzianka! 

Indywidualne Konsultacje i Networking

Podczas trwania całego programu, uczestnicy mają do dyspozycji indywidualne konsultacje ze szkoleniowcami oraz networking i wsparcie wśród uczestników, tak ważny przy budowaniu własnej firmy. Wspólnie weryfikujemy założenia, definiujemy ryzyko, wyzwania, bariery wejścia. Tylko w ten sposób każdy zrobi duży postęp w swoim projekcie, zaczerpnie inspiracje od innych i przejdzie wspólnie proces nauki, który napędzi Cię do działania. Jeśli nie jesteś gotowy na odrabianie pracy domowej, przemyśl czy jesteś gotowy na własny biznes….?

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Zgłoszenia do Programu

Organizatorem Programu Akceleracyjnego „Mądry Biznes” jest iDid Inoffice&Cowork.
Formularz zgłoszeniowy do Programu znajdziesz na stronie www.madry-biznes.pl
Na zgłoszenia czekamy do 31.05.2016r.
Ilość uczestników: TYLKO 20.
Koszt Programu: 1100zł/ za cały Program.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Szkoleniowcy:

W Programie wezmą udział szkoleniowcy, specjaliści ze swoich dziedzin i praktycy biznesowi, m.in.:

-Monika Jędrzejewska – Wergiles – trener biznesu i rozwoju osobistego, Przedsiębiorca i społecznik. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu planowania i osiągania celów oraz zarządzania sobą w czasie. Pomysłodawca fantastycznych książeczek dla dzieci do nauki czytania Sofijka – książeczki do odkrywania czytania

-Patrycja Hackiewicz – dyplomowany trener biznesu, konsultant i praktyk koncepcji Customer Experience Management (CEM). Zarządzająca Customized Group. Ekspert m.in. we wsparciu sprzedaży, modelowania standardów obsługi we wszystkich punktach styku Klienta z firmą. Członek Customer Experience Professionals Association (CXPA).

Agnieszka Blechacz-Barańska – Pomysłodawca projektu „Mądry Biznes” dla osób chcących założyć swoje pierwsze firmy. Z wykształcenia ekonomista, z zawodu marketingowiec. Modelowanie biznesowe, tożsamość marki i biznesplany to jej świat. Pasjonatka przedsiębiorczości i biznesu.  Właścicielka biur serwisowanych iDid oraz firmy doradczej Skynity Consulting zajmującej się pozyskiwaniem dotacji unijnych oraz doradztwem marketingowym dla StartUpów. 

Anna Żmijewska – prawnik, doktorantka Instytutu Nauk Prawnych PAN, specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w szczególności w zakresie prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej, ochrony danych osobowych, e-commerce, prawa umów oraz prawa nieruchomości. Wiele lat pracowała w korporacji, od 13 lat prowadzi własną działalność Cafe Prawna Anna Żmijewska, gdzie konsultuje i udziela porad pranych przedsiębiorcom oraz młodym StartUp’om.

-Małgorzat Bęben – Trener biznesu i rozwoju osobistego. Jedyna akredytowana Trenerka metody „Podróż” , która otrzymała oficjalną akredytację Journey Accredited Practitioner Programme. Przedsiębiorca i założycielka firmy Podróże w siebie. Chce dzielić się swoją wiedzą, by odkrywać w ludziach potencjał i nowe możliwości. Ekspert od emocji, odkrywania ukrytych zasobów i potencjału. Pomysłodawca i autorka autorskiej Mapy Marzeń Biznesu. 

– Małgorzata Gątarz – kobieta biznesu, od kilkunastu lat prowadzi swoje firmy z sukcesem, m.in. właścicielka Biura Rachunkowego Seneca, firmy CONCIERGE Services świadczącej usługi concierge. W przeszłosci prowadziła także sieć sklepów. Ekspert w dziedzinie rachunkowosci, wciąż poszerzający swoją wiedzę na różnego rodzaju szkoleniach i seminariach.

Sylwetki pozostałych szkoleniowców na stronie i fun page’u Programu.