Rusza nowa platforma zakupowa Grupy SARE

Grupa Kapitałowa SARE, skupiająca technologiczne spółki, od lat odnosząca sukcesy na rynku marketingu online, postanowiła zjednoczyć swoje siły, uruchamiając wspólną platformę zakupową.
O autorze
1 min czytania 2016-08-02

Wraz ze startem platformy zakupowej, spółki INIS, Salelifter, mr Target, Teletarget oraz SARE jednoczą siły w celu uzyskania efektu synergii działań w obszarze współpracy z dostawcami. Zmiana ta ma na celu minimalizację kosztów operacyjnych, a co za tym idzie – zaproponowanie klientom spółek korzystniejszych ofert cenowych przy zachowaniu dotychczasowego poziomu świadczonych usług. Platforma pozwala również na negocjacje atrakcyjnych, cenowych i jakościowych, warunków współpracy. 

– Grupa zakupowa jest elementem przyjętej strategii, której celem jest wspólny rozwój spółek oraz wzmocnienie pozycji rynkowej całej Grupy Kapitałowej. Konsolidacja procesów biznesowych, związanych ze współpracą z dostawcami, przyniesie nam wymierne korzyści – komentuje Magdalena Zawada, Dyrektor ds. Strategii i Ekspansji w SARE SA.

Wspólne reprezentowanie interesów zakupowych spółek z Grupy SARE oraz zapowiedziane negocjacje mają rozpocząć się już w najbliższych dniach.

Spółki z Grupy SARE od lat działające na rynku efektywnościowego marketingu online, oferują wachlarz profesjonalnych usług, pomagając swoim klientom zwiększać sprzedaż i w pełni wykorzystać potencjał reklamy w Internecie. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj