Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Rusza „Radosny powrót do szkoły z Media Markt”. Rabat na zakup komputerów w zamian za stary sprzęt

Media Markt zawsze stara się być blisko swoich klientów i planować akcje promocyjne zgodnie z realiami życia codziennego. Z myślą o wracających do szkoły dzieciach i ich rodzicach 1 września 2016 r. rusza akcja „Radosny powrót do szkoły”.
O autorze
1 min czytania 2016-09-01

Przez kolejnych 6 dni, do 7 września włącznie, klienci Media Markt mogą otrzymać nawet 400 zł zniżki na zakup nowoczesnego sprzętu komputerowego.  

Akcja „Radosny powrót do szkoły” została przygotowana z myślą o rodzicach dzieci w wieku szkolnym, ale skorzystać z niej może każdy, kto chce na co dzień cieszyć się nowym sprzętem renomowanych marek. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy w dniach 1-7 września przynieść do dowolnego sklepu sieci zużyty sprzęt elektroniczny i dzięki temu zyskać nawet 400 zł zniżki na zakup nowego laptopa lub komputera.

Promocja może realnie pomóc rodzicom, którzy jak co roku stają przed perspektywą zwiększonych wydatków związanych ze szkolną wyprawką. Media Markt ułatwi im zakup nowego komputera i pomoże dzieciom z radością powitać szkołę po letnich wakacjach. 

– Nasze sklepy oferują najpełniejszy asortyment sprzętu komputerowego i akcesoriów w Polsce, dlatego warto wybrać się właśnie do Media Markt. Chcemy, aby niezależnie od miejsca i sposobu, zakupy u nas zawsze były przyjemnością, dlatego w promocji „Radosny powrót do szkoły” mogą wziąć udział także osoby korzystające ze sklepu internetowego. Wystarczy wybrać komputer i zamówić go z opcją odbioru w dowolnym sklepie stacjonarnym, a zużyty sprzęt pozostawić podczas odbierania zamówienia. – powiedział Andrzej Sobolik, Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zgodnie z regulaminem promocji wysokość zniżki jest uzależniona od ceny zakupionego sprzętu. Akcją objęte są notebooki, komputery PC i komputery typu All-In-One dowolnej  marki.

Profesjonalnie przeszkoleni doradcy w sklepach Media Markt pomogą wybrać odpowiednie urządzenie dostosowane nie tylko do możliwości finansowych, ale też do realnych potrzeb małych klientów. Na miejscu jest też możliwość zainstalowania oprogramowania i konfiguracji sprzętu, aby zaraz po powrocie do domu komputer był gotowy do pracy. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Szczegóły promocji są dostępne w regulaminie na stronie www.mediamarkt.pl oraz w sklepach.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się