Ruszają zapisy na trzecią edycję Polish Tech Night w Berlinie

Trzecia edycja Polish Tech Night odbędzie się 6 grudnia 2017 r. w Berlinie. Polish Tech Night to nie tylko wieczorny event, podczas którego organizatorzy SIBB e.V, SpeedUp Venture Capital Group, Polish Berlin Tech oraz BST Media Solutions zapewniają cenny networking z przedstawicielami polskiej...
O autorze
1 min czytania 2017-10-23

…i niemieckiej sceny startupowej. To również możliwość zaprezentowania się polskich startupów na berlińskiej scenie, warsztaty, podczas których można zdobyć wiedzę na temat swoistości niemieckiego rynku oraz zwiedzanie biur coworkingowych.

– Z każdą kolejną edycją Polish Tech Night spotykamy się z coraz większym zainteresowaniem polską sceną startupową, szczególnie ze strony niemieckich inwestorów. Najlepszym tego przykładem jest wsparcie trzeciej edycji wydarzenia przez Sunfish Partners – mówi Ula Lachowicz, założycielka Polish Berlin Tech.

Jak podaje Lachowicz, głównym sponsorem trzeciej edycji nocy polskich technologii jest Sunfish Partners – inwestor z ponad 50-letnim doświadczeniem, który wzniósł na wyżyny takich gigantów jak Rocket Internet, Test IO, Cuandoo i wielu innych. Kolejnym sponsorem z wieloletnią ekspertyzą jest Berliner Volksbank – Polish Desk, obecny na niemieckim rynku od 1946 r. Bez wątpienia polskie startupy dostaną szansę zdobycia wiedzy od najlepszych!

Na wieczornym wydarzeniu uzupełniająco do prezentacji startupów odbędzie się FireChat z ekspertami, podczas którego zostaną poruszone tematy DeepTech. Nazwiska gości zostaną ogłoszone tuż przed eventem, organizatorzy trzymają nas w napięciu!

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zgłoszenia należy składać do 17 listopada 2017 r., do godziny 20:00 – Link do rejestracji. Podczas składania aplikacji startupy mają trzy opcje do wyboru (wszystkie darmowe): a)warsztaty b)pitch+warsztaty+tour c)warsztaty+tour.

Słuchaj podcastu NowyMarketing