Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

SafeKiddo – aplikacja do ochrony dzieci w sieci już na IOS

SafeKiddo, aplikacja stworzona przez rodziców dla rodziców z myślą o bezpieczeństwie ich dzieci w sieci, jest już dostępna na platformę IOS.
O autorze
1 min czytania 2015-09-23

Jak wynika z badań TNS dla Fundacji Dzieci Niczyje, co szóstemu dziecku zdarzyło się przeglądać zabronione przez rodziców treści. Trzy czwarte z nich deklarowało, że trafiło na nie przez przypadek. Wśród innych zagrożeń, których w sieci doświadczają najmłodsi Polacy, jest wykorzystywanie danych osobowych, cyberprzemoc, której ofiarą pada co piąty gimnazjalista w kraju oraz grooming, czyli uwodzenie dzieci przez Internet.

Rola skutecznych rozwiązań technologicznych, które zapewniają ochronę w sieci najmłodszym, rośnie więc coraz bardziej. Zwłaszcza w dobie wszechobecnej digitalizacji, która sprawia, że już kilkulatki korzystają ze smartfonów i mają dostęp do sieci nie tylko w domu pod okiem rodziców, ale także w szkołach, czy na podwórku podczas zabawy z rówieśnikami.

Jak działa SafeKiddo?

SafeKiddo zostało stworzone przez rodziców dla rodziców z myślą o ich dzieciach. Wyróżnia się niezwykle intuicyjną obsługą, dzięki czemu pobranie i instalacja oprogramowania jest bardzo prosta. Dzięki funkcji Safe Search SafeKiddo zapewnia dziecku bezpieczne wyszukiwanie w Google, Bing, Yahoo oraz w serwisie YouTube.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Korzystając z SafeKiddo, rodzic ma możliwość:

  • określenia zakresu treści do, których dziecko może mieć dostęp adekwatnie do jego wieku
  • wprowadzenia wyjątków dostępu do pewnych stron, jeśli znajdują się na liście zakazanych dla dziecka, ale rodzic je zna i ufa, że są odpowiednie dla jego pociechy
  • monitorowania czasu, jaki dziecko przeznacza na korzystanie z sieci, włącznie z zaplanowaniem harmonogramu na cały tydzień z uwzględnieniem planu zajęć dziecka
  • poznania, jakimi aplikacjami, stronami jest zainteresowane jego dziecko, czego szuka w sieci
  • otrzymywania powiadomień z pytaniem o pozwolenie za każdym razem, kiedy dziecko będzie chciało odwiedzić witrynę, której treść nie jest dozwolona

SafeKiddo jest intuicyjnym rozwiązaniem z obszaru parental control. Funkcjonalności aplikacji są stale rozwijane w odpowiedzi na bieżące potrzeby zgłaszane przez rodziców oraz w wyniku zmieniających się trendów i zagrożeń związanych z użytkowaniem Internetu przez najmłodszych. SafeKiddo dziś chroni w sieci tysiące dzieci na całym świecie.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się