Selectivv Polska odpowiedzialny za stworzenie oddziału w Rumunii

Rumunia to kolejny kraj gdzie marka Selectivv będzie miała swoje przedstawicielstwo. W Bukareszcie tworzony jest właśnie oddział, który przejmie obsługę kampanii reklamowych na dynamicznie rozwijającym się rynku technologii mobilnej państw Europy Południowo-Wschodniej.
O autorze
1 min czytania 2016-03-18

Z uwagi na swój profesjonalizm i wysokie kompetencje team Selectivv Polska został wyznaczony do wdrożenia i wyszkolenia zespołu nowotworzonego oddziału. Jeszcze w marcu nasz Dział Realizacji przekaże doświadczenie oraz cenne wskazówki o tym jak skutecznie wykorzystywać zalety platformy, przy tworzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych na smartfony i tablety.

„Jestem szczęśliwy, że to właśnie nam powierzono misję współtworzenia nowej placówki w stolicy Rumunii”. – mówi Dominik Karbowski, Wiceprezes Selectivv Europe. „W niecały rok, udało nam się zbudować nad Wisłą stabilny, ale i dynamiczny zespół, który przeprowadził już kilkaset skutecznych kampanii reklamowych. Nabyta przez ten czas wiedza i doświadczenie polskiego zespołu, jest niezwykle cenne dla nowo powstałego oddziału w Rumunii”.

Nasze dotychczasowe starania  na Ukrainie, w Zjednoczonych Emiratów Arabskich i w Turcji pokazują, że globalny zasięg platformy Selectivv można wykorzystywać jeszcze skuteczniej współdziałając z partnerem znającym specyfikę danego rynku lokalnego. Dlatego Rumunia to nie ostatni przystanek w światowej ekspansji Selectivv.  

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj