Senne marzenia w realu. Pięknie nakręcony spot telewizyjny, który ogląda się jak teledysk

Senne marzenia w realu. Pięknie nakręcony spot telewizyjny, który ogląda się jak teledysk
Jeśli kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl zastanowić się co robi Twój pies podczas snu, jeden z producentów piżam zdradza nam swoją teorię.
O autorze
1 min czytania 2017-09-12

Spot szwedzkiego brandu jest nakręcony w stylu teledysku. Widzimy w nim młodą kobietę, która po kłótni ze swoim chłopakiem odreagowuje złość w tropikach wraz ze swoim kochankiem.

Klip jest swingiem elektrycznego brzmienia przedstawiającego miejską scenerię i lekkimi dźwiękami obrazującymi nasze senne marzenia.

My jesteśmy zauroczeni, a Wy, co myślicie?

PS

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W temacie marzeń, proponujemy obejrzeć historię byłego maratończyka zamkniętego w domu opieki. Pewnego wieczoru, kiedy odkrywa swoje stare buty do biegania, postanawia znów poczuć smak sportu.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Pies, najlepszy przyjaciel człowieka mówią. A spanie samemu w łóżkiu „king-size” nie każdemu może się podobać, dlatego reklama Coldwell Banker przypomina ludziom, że warto szukać miłości.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

We wzruszającej reklamie widzimy samotnego i smutnego mężczyznę, któremu brakuje miłości, oraz bezpańskiego, błąkającego się samotnie po ulicach psa, który ostatecznie trafia do schroniska, by później znaleźć „prawdziwą miłość”.