Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Shopgate wchodzi do Polski

Wiodąca platforma zakupów mobilnych dla klientów z Europy i Stanów Zjednoczonych, oficjalnie wprowadza swoje wielokrotnie nagradzane rozwiązania m-commerce do Polski.
O autorze
1 min czytania 2013-05-28

Dzięki Shopgate właściciele sklepów internetowych mogą w szybki i wygodny sposób stworzyć mobilną stronę internetową, a także nowatorskie dedykowane aplikacje zakupowe na iPhone’a, iPada oraz smartfony i tablety z systemem Androidem. Dzięki innowacyjnym funkcjom wbudowanym w aplikacje, takimi jak skaner rozpoznawania obrazu, skaner kodów QR, właściciele sklepów mogą połączyć sprzedaż stacjonarną z internetową. Shopgate rozwija również bardzo intensywnie narzędzia marketingu mobilnego m.in. notyfikacje Push, pozwala na nawiązanie stałej relacji z klientem, która przekłada się na zyski.

 Shopgate zadebiutował podczas najważniejszej imprezy e-commerce w Polsce — kwietniowych targów eHandlu w Poznaniu. Podczas tego wydarzenia przedstawione zostały pierwsze dedykowane aplikacje i strony mobilne  polskich sklepów takich jak Willsoor (www.willsoor-shop.pl) czy Cloudmine (www.cloudmine.pl), które zdecydowały się już na współpracę z Shopgate, aby umożliwić swoim klientom przyjemne i szybkie zakupy przez urządzenia mobilne.

 „Polska jest dla nas świetnym rynkiem, ponieważ branża e-commerce i m-commerce bardzo szybko się tu rozwija. Już 16% klientów sklepów internetowych użyło smartfona lub tabletu do zrobienia zakupów przez internet, a to dopiero początek. Na polskim rynku nie ma jeszcze dostawcy usług mobilnych, który jak Shopgate oferowałby technologię, gwarantującą zwiększenie konwersji, ilości kanałów sprzedaży przy minimalnym wysiłku ze strony klienta” – mówi Andrea Anderheggen, założyciel oraz CEO Shopgate.

 W krajach niemieckojęzycznych oraz w Stanach Zjednoczonych z usług Shopgate korzysta ponad 2 tysiące sklepów, zwiększając przychody z transakcji mobilnych nawet o 900%. Codziennie dzięki aplikacjom i stronom mobilnym stworzonym przez Shopgate dokonywane są setki tysięcy transakcji. “Na polskim rynku działa już wiele sklepów internetowych, rośnie także zainteresowanie mobile commerce, więc współpraca z Shopgate to idealne rozwiązanie, aby skorzystać z tego potencjału” – zauważa Iwo Szapar, General Manager Shopgate w Polsce.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

 Shopgate nawiązał już pierwsze strategiczne partnerstwa z platformami zakupowymi, m.in. IAI, Sote czy Wellcommerce. „Aktywnie pracujemy nad nawiązaniem szerszej współpracy z kolejnymi partnerami, tak aby nasi klienci i ich klienci mieli zapewnione usługi na jak najwyższym poziomie” – powiedział Andrea Anderheggen podczas konferencji prasowej Shopgate w Warszawie.

Słuchaj podcastu NowyMarketing