Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Siatka uśmiechów Polaków – wyjątkowy billboard w centrum Warszawy

1 września w samym sercu Warszawy przy ul. Marszałkowskiej pojawił się niecodzienny billboard, przyciągający wzrok siłą uśmiechu drugiego człowieka. Billboard jest efektem rozstrzygnięcia konkursu internetowego organizowanego w ramach akcji „Wybieraj pasty świadomie”, której partnerem jest GSK.
O autorze
1 min czytania 2014-09-02

Aby wziąć udział konkursie należało odwiedzić stronę akcji i przesłać zdjęcie swojego uśmiechu, a następnie zachęcić znajomych z Facebooka do rozpoznania go. Uśmiechy znajdujące się na billboardzie to te, które zidentyfikowała największa liczba osób. Billboard będzie można oglądać do końca września. Konkurs cieszył się dużą popularnością. Zarejestrowało się w nim prawie 2 tysiące osób, a ponad 500 zdecydowało się na przesłanie swojego zdjęcia. Liczba prób odgadnięcia uśmiechów sięgnęła natomiast prawie 13 tysięcy.

Konkurs był częścią trwającej akcji „Wybieraj pasty świadomie”. Ma ona na celu zachęcenie konsumentów do odwiedzania aptek i konsultacji z farmaceutą w celu doboru specjalistycznej pasty do zębów. Badania wykazują, że problem nadwrażliwości zębów, kwasowej erozji szkliwa, czy krwawiących dziąseł jest powszechny, a jednak często pozostaje ignorowany. O piękny uśmiech i zdrowie jamy ustnej można jednak zadbać w prosty sposób poprzez skorzystanie z fachowej porady farmaceuty i regularne stosowanie odpowiednio dobranej specjalistycznej pasty. Profesjonalną ochronę zapewnić może wyłącznie produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb konsumenta. Akcja „Wybieraj pasty świadomie” jest prowadzona w aptekach na terenie całego kraju.

Marki parodontax®, Sensodyne® oraz ProSzkliwo oferują szeroki wybór specjalistycznych past do zębów opracowanych z myślą o kompleksowej i zindywidualizowanej ochronie jamy ustnej.

parodontax® – specjalistyczna pasta do zębów, która zapewnia ochronę przed podrażnieniami dziąseł, wzmacnia dziąsła, przyśpiesza ich gojenie jak również dokładnie oczyszcza zęby i zapewnia uczucie długotrwałej świeżości. Zawiera unikalną kombinację soli mineralnych i naturalnych wyciągów z ziół.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Sensodyne® – specjalistyczna pasta do zębów, która przynosi ulgę osobom cierpiącym na nadwrażliwość. Dzięki unikatowej formule odbudowuje wrażliwe zęby oraz tworzy trwałą mineralną warstwę ochronną na powierzchni odsłoniętej zębiny i wewnątrz otwartych kanalików zębinowych. Stosowana codziennie przynosi ulgę w bólu i zapewnia długotrwałą ochronę wrażliwych miejsc zębów.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

ProSzkliwo – specjalistyczna pasta do zębów pomagająca zachować zdrowe, mocne szkliwo, odpowiednio chroniąc je przed następstwami działania kwasów każdego dnia. Dzięki paście ProSzkliwo, przy każdym szczotkowaniu zębów minerały wnikają w głąb osłabionego szkliwa aktywnie je utwardzając. Optymalna formuła z fluorkiem wzmacnia osłabione szkliwo i zapobiega rozpuszczaniu jego pozostałych warstw.