Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Sieć Leonardo Hotels otwiera drzwi dla uchodźców z Ukrainy

Sieć Leonardo Hotels nie pozostaje obojętna na ludzką krzywdę wywołaną rosyjską agresją militarną. Obiekty z całej Europy i Izraela oferują poszkodowanym schronienie i opiekę. Polskie odziały przeznaczyły 10% pokoi dla uchodźców.
O autorze
1 min czytania 2022-03-09
W obliczu wydarzeń ostatnich dni włączyliśmy się w aktywną pomoc. Uchodźcy z Ukrainy, poza schronieniem w naszych hotelach, mogą też liczyć na wsparcie w postaci pełnego wyżywienia, opieki medycznej i wyposażenia artykułami pierwszej pomocy. Działania w takiej formie będziemy realizować do końca marca – mówi Paulina Kołodziejczyk, general manager NYX Hotel Warsaw.
Przede wszystkim chcemy zagwarantować osobom poszkodowanym przez wojnę poczucie bezpieczeństwa oraz dach nad głową. Jesteśmy świadomi, że niektórzy zostaną z nami jedną może dwie noce i ruszą dalej. Inne rodziny natomiast potrzebują więcej czasu, aby dojść do siebie i zaplanować dalszą podróż. Pokoje ciągle się zwalniają, możemy pomóc nawet kilkuset osobom i wiemy, że to nasz obowiązek – powiedział  Grzegorz Janiszewski, dyrektor operacyjny w Leonardo Royal Warsaw.

Poza przekazaniem pokoi w polskich oddziałach NYX Hotel Warsaw, Leonardo Royal Warsaw oraz Krakowskim Leonardo Boutique Old Town, pracownicy hoteli zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych produktów i przekazali je do warszawskich punktów pomagających uchodźcom. Uzbierano  imponujący transport środków higienicznych, ubrań, leków i innych środków pierwszej potrzeby.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj