Singapurski kurort umożliwia klientom wirtualny pobyt w ramach gry „Animal Crossing: New Horizons”

Singapurski kurort umożliwia klientom wirtualny pobyt w ramach gry „Animal Crossing: New Horizons”
Kurort z Singapuru Sentosa Island przygotował dla swoich klientów, którzy nie mogą doczekać się powrotu na wyspę, nie lada gratkę – w ramach popularnej ostatnio gry „Animal Crossing: New Horizons” właściciele obiektu oferują wirtualny pobyt w hotelu.
O autorze
1 min czytania 2020-05-13

„Animal Crossing: New Horizons” to popularna gra na konsolę Nintendo Switch, w której gracze tworzą swój własny świat na wyspie. Ostatnimi czasy gra zaczęła zdobywać ogromną popularność, co postanowili wykorzystać właściciele singapurskiego kurortu.

W związku z pandemią koronawirusa słynna wyspa, którą rocznie odwiedza prawie 20 mln turystów, musiała zostać zamknięta dla odwiedzających. Ponowne otwarcie kurortu zaplanowane jest na 1 czerwca br., lecz w międzyczasie właściciele obiektu zaplanowali dla swoich klientów nie lada gratkę – umożliwili wirtualne zwiedzanie hotelu w ramach wspomnianej gry „Animal Crossing: New Horizons”.

Właściciele Sentosa Island zadbali o to, by wirtualna wersja kurortu była wierną kopią prawdziwego hotelu. Dla „odwiedzających” zaplanowano szereg atrakcji, takich jak m.in. ciekawe przepisy na drinki czy też joga na plaży.  

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Każdego dnia wyspę wirtualnie odwiedzać może jedynie 36 graczy. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Za realizację kampanii odpowiada agencja BBH Singapore.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS

Travis Scott nawiązał współpracę z popularną grą Fortnite – w jej ramach raper zagra serię koncertów zatytułowanych „Astronomical”, które będzie można oglądać na żywo w środowisku gry. Pierwszy występ odbył się 24 kwietnia br. o 1 w nocy i zgromadził przed ekranami laptopów ponad 12 mln osób.