ŠKODA Auto Muzyka gotowa do drogi

Płyta z najlepszą muzyką do jazdy samochodem wjeżdża na polski rynek muzyczny. Posłuchamy na niej hitów wybranych m.in przez. Katarzynę Nosowską i Dawida Podsiadłę.
O autorze
1 min czytania 2017-04-26

Wszystkie utwory zostały wyłonione w ramach największego motoryzacyjnego konkursu muzycznego ŠKODA Auto Muzyka – organizowanego przez ŠKODA POLSKA i agencję GoldenSubmarine.

Konkurs ŠKODA Auto Muzyka organizowany jest od trzech lat. Z powodzeniem wyszukuje i promuje młode, przyszłe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W tym roku aż 577 twórców podjęło wyzwanie i zgłosiło 808 piosenek, które – ich zdaniem – idealnie pasowały do jazdy samochodem. Spośród nich internauci wraz z jury, w którym zasiedli uznani artyści – Baron i Tomson, Maria Sadowska, Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło, wybierali te najlepsze.  

Finalistów konkursu jurorzy zaprosili do specjalnie zaaranżowanego studia – Garażu ŠKODY, gdzie młodzi artyści musieli zaprezentować się na żywo. Spośród nich wybrano ostateczną 10-tkę, której utwory trafiły na oryginalną płytę ŠKODA Auto Muzyka. CD z utworami można kupić już dziś w sklepach stacjonarnych i onlinowych sieci Empik i Merlin. Piosenek można również wysłuchać w najpopularniejszych serwisach muzycznych Spotify, Deezer, Tidal, Apple Music, iTunes czy Google Play. Elektronicznego zakupu płyty można dokonać pod tym linkiem.

Znajdziemy na niej hity takich twórców jak: Mart Dryll, Workplace, Masia, Blunt Razor, Salk, Wasabi, Edyta Górecka, Sybilla Sobczyk, Krystian San x JJ oraz The Underground Man. Ten ostatni zespół był również ulubieńcem internautów, co wyrazili oni m.in. za pomocą nietypowego narzędzia do głosowania – przycisku „Skip ad” na serwisie muzycznym YouTube. 30 sekundowe nagrania zespołów były wyświetlane tam jako reklamy przed filmami. Utwór, który był najczęściej wysłuchiwany i oglądany do końca, otrzymał w nagrodę możliwość profesjonalnego nagrania teledysku, który można obejrzeć tutaj.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Za koncepcję i organizację konkursu ŠKODA Auto Muzyka była odpowiedzialna agencja GoldenSubmarine, a wsparciem mediowym zajął się MediaCom. Za produkcję materiałów wideo odpowiadała firma The Polaks.

Słuchaj podcastu NowyMarketing