Skoda będzie wyświetlać reklamy na ekranie w samochodzie

Skoda będzie wyświetlać reklamy na ekranie w samochodzie
Przedstawiciele marki Skoda poinformowali, że aktualnie na rynku czeskim testują całkowicie nowe rozwiązanie – wyświetlanie na ekranach samochodów spersonalizowanych reklam.
O autorze
1 min czytania 2020-12-11

W oficjalnym oświadczeniu prasowym przedstawiciele Skody zapowiedzieli, że już wkrótce w samochodach marki pojawi się nowe rozwiązanie – na ekranach multimedialnych wewnątrz pojazdów będą się bowiem wyświetlać spersonalizowane reklamy.

Oferty, które będą pojawiały się na ekranach, zostaną stworzone wraz z partnerami i będą dostosowane m.in. do aktualnej lokalizacji pojazdu, czy też okoliczności. Na przykład – gdy poziom paliwa w samochodzie będzie niski, na wyświetlaczu pojawią się informacje o okolicznych stacjach benzynowych, a także zniżkach, jakie są tam oferowane.

W planach jest również wprowadzenie reklam okolicznych sklepów, hoteli, restauracji, a nawet myjni samochodowych.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Początkowo nowe rozwiązanie pojawi się na rynku czeskich i będzie dostępne w samochodach: Scala, Kamiq, Superb, Karoq i Kodiaq. W niedalekiej przyszłości usługa będzie też dostępna w innych krajach.

PS

Słuchaj podcastu NowyMarketing

YouTube poinformował o wprowadzeniu reklam dźwiękowych. Mają one być skierowane do osób słuchających muzyki, podcastów lub innych treści audio.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się