Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Śledź profil Alior Banku na Twitter.com

Alior Bank uruchomił swój profil w serwisie Twitter. Tym samym użytkownicy serwisu, otrzymali dostęp do aktualnych wiadomości na temat oferty, usług i najważniejszych wydarzeń dotyczących Banku.
O autorze
0 min czytania 2015-04-17

Tweety publikowane przez Alior Bank będą stanowić wartościowe źródło informacji z pierwszej ręki, zarówno dla klientów Banku, jak również dla analityków rynku bankowego, dziennikarzy oraz wszystkich osób zainteresowanych branżą finansową.

Użytkownicy serwisu, jako pierwsi, dowiedzą się m.in. o nowych produktach i usługach Alior Banku, ofertach promocyjnych i konkursach oraz wydarzeniach z życia Banku. Ponadto będą mogli na bieżąco przeglądać najważniejsze informacje ekonomiczne i gospodarcze z Polski i ze świata.

Dostęp do profilu Alior Banku można uzyskać po wcześniejszym założeniu konta na stronie. Pojawiające się tweety można śledzić zarówno za pośrednictwem komputera, jak również urządzenia mobilnego, takiego jak telefon czy tablet. W tym celu wystarczy jedynie pobrać aplikację Twitter i dodać profil @AliorBankSA do obserwowanych.

Zachęcamy do obserwowania profilu Alior Banku!

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj