Social Media London Style organizuje Social Media Breakfast w Krakowie

Agencja Social Media London Style, organizuje w Krakowie bezpłatne spotkanie branżowe - śniadanie networkingowe - dla osób związanych z branżą social mediową i zainteresowanych nią. Spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek.
O autorze
1 min czytania 2018-04-19

Spotkanie jest elementem szerzej zakrojonego cyklu – kolejne Social Media Breakfasts planowane są na maj (Katowice) i czerwiec (Wrocław).

Pierwszy eventem z cyklu, który w założeniu organizatorów ma objąć najważniejsze miasta w kraju, był Social Media Breakfast w Warszawie, który odbył się w marcu br.

– Rynek pracy zmienia się nieustannie i śmiało można mówić o rynku pracownika w Polsce. Temat rekrutacji pracowników z roku na rok staje się coraz trudniejszy dla rekruterów, którzy ciągle poszukują nowych dróg dotarcia do kandydatów. W tym kontekście warszawski Social Media Breakfast okazał się sporym sukcesem – obecnych było kilkudziesięciu uczestników – dyrektorów, specjalistów i partnerów z branży HR, którzy wysłuchali prelekcji i wzięli udział w dyskusji na temat obecnych trendów jeśli chodzi o wykorzystanie Social Mediów w rekrutacji, HR i Employer Brandingu. Staraliśmy się – i to będzie naszym priorytetem także podczas eventu w Krakowie – by spotkanie dostarczało bardzo praktycznej wiedzy, połączonej z przeglądem skutecznych technik poruszania się po portalach społecznościowych i wykorzystywania dostępnych darmowych rozwiązań – mówi Krystian Dryniak, Prezes Zarządu agencji Social Media London Style – Jeszcze przed wakacjami planujemy przeprowadzenie kolejnych dwóch edycji Social Media Breakfast, w Katowicach i Wrocławiu, a po wakacjach planujemy poszerzenie formuły spotkań, m.in. poprzez zwiększenie liczby zapraszanych na nie ekspertów prowadzących prelekcje oraz poszerzenie tematów przewodnich o takie jak m.in. social selling.

Krakowski Social Media Breakfast odbędzie się już w najbliższy piątek, 20 kwietnia, w Krakowie (Plac Nowy 1). Spotkanie poświęcone będzie, podobnie jak event warszawski, tematyce wykorzystania Social Mediów w rekrutacji, HR i Employer Brandingu. Udział w evencie jest bezpłatny.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Idea Social Media Breakfast zakłada organizację śniadań networkingowo-edukacyjnych odbywających się w kolejnych miastach w Polsce. Skierowane są one do osób działających w branży social media, chcących nawiązać nowe branżowe kontakty i poszerzyć swoją wiedzę w tym obszarze. Jednym z celów spotkań w ramach Social Media Breakfast jest edukacja rynku na temat możliwości jakie dają media społecznościowe w kontekście m.in. rekrutacji, HR, employer brandingu, marketingu i sprzedaży. Organizatorem cyklu jest agencja interaktywna Social Media London Style.

Więcej informacji na: www.socialmediabreakfast.pl i bit.ly/2H1wCUp

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się