Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Sprzedaż reklam na NK także przez firmę zewnętrzną

Polski serwis społecznościowy nk.pl wraz z początkiem nowego roku rozpocznie sprzedaż powierzchni reklamowej korzystając także z usług zewnętrznej firmy. Dotychczas za tę formę sprzedaży w serwisie odpowiadał tylko wewnętrzny Dział Sprzedaży.
O autorze
1 min czytania 2013-12-19

Zaangażowanie zewnętrznej firmy w proces sprzedaży powierzchni reklamowej portalu jest spowodowane ograniczeniem niektórych usług marketingowych, takich jak reklama i badania. Aktualnie trwają prace nad nową ofertą reklamową, która zacznie obowiązywać od stycznia 2014 roku.

– Od początku działalności NK priorytetem jest świadczenie wysokiej jakości usług. Dlatego, wraz ze zmianami, które wprowadzamy m.in. w obszarze reklamy, naszym partnerom chcemy zapewnić jak najlepszą obsługę. Zaangażowanie zewnętrznej firmy na pewno przyczyni się do osiągnięcia tego celu. Jesteśmy przekonani, że przyniesie to obopólne korzyści. – powiedział Marcin Chruszczyński, Dyrektor Operacyjny w Naszej Klasie Sp. z o.o.

Przedstawiciele portalu nie podają szczegółów dotyczących warunków współpracy z firmą zewnętrzną. Aktualnie finalizowana jest pełna oferta reklamowa, która zostanie zaprezentowana na początku 2014 roku. Już teraz wiadomo jednak, że zewnętrzna firma na wyłączność będzie obsługiwała sprzedaż reklam NK dla domów mediowych i ich klientów.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj