Stand-up Polska wrzuca swój materiał na Spotify i Tidal

Załoga Stand-up Polska jako pierwsza sięga po najpopularniejsze platformy audio streamingowe. Dzięki współpracy z Agora Digital Music fani Syrka-Dąbrowskiego i przyjaciół będą mogli posłuchać takich programów jak Sierpień, Czarnolas czy Opcja jest tego typu na swoich smartfonach.
O autorze
1 min czytania 2019-07-15

Komików Stand-up Polska miłośnicy komedii zabiorą ze sobą nawet w najbardziej niewygodne i prywatne miejsca. Na platformach Spotify i Tidal kojarzących się głównie z odsłuchiwaniem muzyki, można już zapętlać wybrane materiały spod sztandaru SUP. Na pierwszy ogień poszły programy Antoniego Syrka-Dąbrowskiego (Sierpień, Norma), Karola Kopca (Czarnolas) i Cezarego Jurkiewicza (Opcja jest tego typu), ale w najbliższym czasie baza będzie się powiększać! Programy są dodatkowo podzielone tematycznie w taki sposób, aby można było przechodzić do swoich ulubionych momentów, bez „scrollowania” po całym materiale. Jeśli na przykład ktoś chce wytłumaczyć znajomym na imprezie, czemu banknoty nie powinny mieć na sobie władców dawnej Rzeczpospolitej – idzie do fragmentu o polskich królach w materiale Jurkiewicza pt. Opcja jest tego typu.

W bazie można znaleźć również single, jak np. fragment z Roasta Kuby Wojewódzkiego, czy Kolektywną historię Sebastiana Rejenta. Pierwszy w historii upload polskiego stand-upu do platform muzycznych jest wynikiem współpracy z Agora Digital Music.

Aktualna playlista wygląda następująco:

  • Antoni Syrek Dąbrowski – Norma, Sierpień
  • Karol Kopiec – Czarnolas
  • Cezary Jurkiewicz – Opcja jest tego typu

Single:

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
  • Cezary Jurkiewicz – Lokalny Tinder, Czarne i białe, Szpilka, Randki
  • Antoni Syrek-Dąbrowski – Charyzmatyczny gej i szkoła prywatna, Roast Kuby Wojewódzkiego, Kumpel, Kobiety, Odpicuj mi brykę, Dresiarskie dzielnice i poród, Sen pszczoły, Bajki Disneya, Dzieci, dorośli…
  • Sebastian Rejent – Kolektywna historia, Ostre żarty

Katalog dostępnych plików będzie systematycznie powiększany, a wszystkie jesienne premiery nowych materiałów znajdą się zarówno na YouTube jak i platformach streamingowych.

Linki do wszystkich platform: https://smarturl.it/Stand-upPolska

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się