Startuje Red Bull Phase Rush – wyjątkowe wyzwanie League Of Legends

Wybierz swojego kapitana, dołącz do jego drużyny i podejmij wyjątkowe wyzwanie ze świata League of Legends. Na graczy czekają trzy zestawy misji online, za których realizację można otrzymać cenne nagrody. W kolejnym etapie wydarzenia wyłonieni zostaną finaliści, którzy wezmą udział w finale na żywo.
O autorze
1 min czytania 2023-11-03

Red Bull Phase Rush to wyjątkowe wydarzenie ze świat League of Legends, które dzieli się na dwa etapy. Pierwszy z nich to seria misji online, które pozwolą każdemu miłośnikowi tej gry wziąć udział w niezwykłej przygodzie. Od 9 listopada do 30 listopada co tydzień na oficjalnej stronie będą publikowane zestawy trzech misji, które należy wykonać w trakcie standardowej rozgrywki. Wyzwania nie są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów, może się z nimi zmierzyć gracz na każdym poziomie.

W LOLa zacząłem grać, bo grali moi bracia. Praktycznie od początku zacząłem grać na topie, z krótkim epizodem z grą na midzie. Dziś jestem trzykrotnym mistrzem Polski i chyba jest to najlepszy argument, żeby dołączyć właśnie do mojej drużyny. Zapraszam! – mówi Jakub „Sinmivak” Rucki.

Aby wziąć udział w Red Bull Phase Rush należy zarejestrować się na stronie z misjami online, wybrać jednego z trzech kapitanów: Vysotzky’ego, Rybsona lub Sinmivaka i dołączyć do jego drużyny. Kolejny krok to przystąpienie do wykonania cotygodniowych misji. Na graczy, którzy osiągną najlepszy wynik w danym tygodniu czekają cenne nagrody.

W LOLa gram od 2012 roku, najczęściej jako jungler. Jeśli chcecie wygrać, to zapraszam do mojej drużyny – zapowiada krótko Artur „Rybson” Gębicz.
LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kulminacją wydarzenia będzie Wielki Finał, który odbędzie się na żywo w Warszawie 9 grudnia. Najlepsi gracze z każdej drużyny zostaną zaproszeni, aby reprezentować swojego kapitana i zespół w specjalnie przygotowanej hali. To nie tylko rywalizacja, ale także okazja do spotkania się z kapitanami i wspólnej zabawy.

W LOLa gram już 10 lat, z małymi przerwami na inne gry. Przeszedłem chyba przez wszystkie role poza suportem. Głównie jednak skupiam się na midzie. Jeśli chcecie wygrać, to wiadomo, że trzeba dołączyć do mojej drużyny. Po co być przegranym? – komentuje Maksymilian „Vysotzky” Wysocki.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Dołącz już teraz do wybranej drużyny i weź udział w misjach online, by zdobyć swoje miejsce w finałach na żywo w Warszawie 9 grudnia. To niezwykła okazja do połączenia pasji do gry z emocjonującą rywalizacją w duchu Red Bull Phase Rush. Nie możemy doczekać się wspólnej przygody!

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Partnerami wydarzenia Red Bull Phase Rush są: Lenovo, VARTA, Got2b, LIVE oraz Logitech G.