Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej rozpoczęło nabór do pilotażowej edycji Programu Mentoringowego

O autorze
1 min czytania 2020-11-09

Mentoring uznawany jest współcześnie za jedną z najlepszych metod rozwoju osobistego i zawodowego. Ze względu na dwustronne działanie obejmuje zarówno podopiecznych, jak i mentorów. Koncepcja Programu Mentoringowego STGU zrodziła się z potrzeby dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w celu wzajemnej edukacji.

– Jako stowarzyszenie czujemy się odpowiedzialni za stworzenie projektu umożliwiającego nawiązanie kontaktów branżowych i wymianę doświadczeń w kameralnym środowisku. Dodatkowo wierzymy, że program będzie źródłem inspiracji zarówno dla mentees, jak i mentorów. Do udziału zaprosiliśmy mentorów mentorów gotowych podzielić się swoimi przemyśleniami, którzy są otwarci na dialog i ciekawi waszych doświadczeń. Chcielibyśmy aby nasz program mentoringowy stał się platformą do wzajemnej wymiany myśli, kreatywnych rozmów i szerzenia dobrych praktyk w naszej profesji. Wierzymy, że mentoring jest formatem, który zainicjuje wiele interesujących relacji i zainspiruje uczestników do dalszych kreatywnych działań – mówią przedstawiciele STGU.

INFO W PIGUŁCE:

  • 2-16.11.2020 – przyjmowanie aplikacji
  • 17.11-01.12.2020 – parowanie Mentees z Mentorami
  • 2-3.12.2020 – wyniki aplikacji
  • 3.12-30.03 – spotkania mentoringowe
  • 31.03.2020 – zakończenie I edycji Programu

Jeśli chcesz zgłosić się jako mentee do Programu Mentoringowego STGU, odwiedź tę stronę, na której już wkrótce znajdziesz link do formularza aplikacyjnego wraz z regulaminem. Czas na aplikację masz do 16.11.2020 do godziny 23:59. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Mentorem może zostać każda osoba z doświadczeniem w swojej dziedzinie projektowania, która chciałabym podzielić się swoją wiedzą z innymi. Jeśli chciałabyś/chciałbyś dołączyć do naszego programu jako Mentor w tej lub przyszłej edycji, wyślij maila na adres [email protected].

W grudniu 2020 roku 20 mentorów zostanie połączonych w pary z podopiecznymi wybranymi na podstawie nadesłanych aplikacji. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się