Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Ströer Digital Media wprowadza Instant In-Banner Video

Ströer Digital Media rozszerza ofertę produktów reklamowych. Od października dom sprzedaży mediów interaktywnych oferuje swoim klientom Instant In-Banner Video.
O autorze
1 min czytania 2016-10-26

Usługa obejmuje stworzenie richmediowej, responsywnej kreacji z elementami video oraz jej emisję w sieci Ströer Digital. – Reklamy video to nie tylko pre-rolle. Bardzo często klienci pytają nas o kreatywne i niestandardowe formaty, które mogłyby zwrócić uwagę użytkownika oraz uzupełnić lub zastąpić kampanię pre-rollową. Wiemy, że niełatwo taką kreację przygotować i dlatego postanowiliśmy, oprócz emisji kampanii na naszej powierzchni reklamowej, zaoferować usługi produkcyjne – mówi Artur Muszkiet, dyrektor zarządzający Ströer Digital.

By usprawnić proces przygotowywania reklamy zespół Ströer Digital stworzył specjalne narzędzie do budowy pełnoekranowych kreacji. Dzięki temu tworzenie reklamy zajmuje stosunkowo niewiele czasu, a każda z nich jest dostosowana do konkretnego briefu. – Np. dla premier filmowych przygotowaliśmy format, gdzie obok odtwarzanego zwiastuna filmu widzimy zegar odliczający dni i godziny do pierwszego pokazu. Dla klientów z branży modowej przygotowaliśmy kreację, gdzie obok video znajduje się galeria produktowa – zaznacza Maciej Kiełczewski, Senior Product Development Specialist.

Przy projektowaniu nowego produktu szczególnie zadbano o to, by kreacja była w pełni przyjazna dla użytkownika. – Dopiero po zaznaczeniu jej pola kursorem i odczekaniu kilku sekund, reklama powiększa się aż do pełnoekranowego formatu. Ponieważ obejrzenie reklamy jest intencjonalne jest ona bardziej skuteczna i nie irytuje odbiorcy – uważa Maciej Kiełczewski.

To kolejny etap modernizacji ofertowej i technologicznej Ströer Digtial Media. Od września firma monitoruje całość swojej powierzchni pod względem advisibility i non-human traffic. – Stale rozwijamy też ofertę w obszarze Audience Buyingu i wprowadzamy nowe produkty łączące content marketing oraz reklamę natywną – dodaje Artur Muszkiet.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj