Strony www w ofercie Eniro Polska

19 mln - to liczba internautów w Polsce. Internet stał się podstawowym narzędziem pracy i komunikacji oraz nośnikiem informacji. Nadal jednak prawie połowa firm w Polsce nie posiada własnej strony www. Z myślą o nich firma Eniro rozszerza swoją ofertę o projektowanie stron www.
O autorze
0 min czytania 2012-11-08

Oferta skierowana jest zarówno do firm, ale również – osób prywatnych. Każdy, nawet nie będąc klientem firmy, może zlecić Eniro stworzenie własnego serwisu.

– Z naszych badań wynika, że ponad 40% małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce nie posiada strony internetowej. Jest to olbrzymi potencjał. Naszym klientom oferujemy profesjonalnie przygotowane strony, możliwość jej edycji poprzez intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze serwis wykorzystujący metodę „przeciągnij i upuść” oraz pełne wsparcie techniczne. Bazując na naszym doświadczeniu w branży internetowej, stworzyliśmy produkt będący odpowiedzią na potrzeby klientów. Po przygotowaniu strony zapewniamy jej optymalizację, która sprawia, że będzie ona lepiej widoczna dla wyszukiwarek – mówi Agata Wartak, Kierownik ds. Produktu w Eniro Polska.

 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj