Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Studiuj Marketing Internetowy i Programowanie Aplikacji Mobilnych na Politechnice Białostockiej

Mówisz: branża interactive i nowe technologie - myślisz: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków. Do tej listy czas dodać Białystok. Że za Bugiem i białe niedźwiedzie:)? To nie zmienia faktów. A fakty mówią, że na Wschodzie sporo się w branży IT dzieje.
O autorze
1 min czytania 2013-08-08

Konkrety? Działa kilka dużych agencji e-marketingowych, które pracują dla światowych brandów. Są liczące się na rynku firmy technologiczne. Odbywają się cykliczne imprezy branżowe. Rusza Park Naukowo-Technologiczny. A Politechnika Białostocka co roku wypuszcza kolejnych absolwentów kierunków technologicznych, którzy są rozchwytywani przez lokalne, krajowe i zagraniczne firmy.

I tu do sedna – NowyMarketing.pl i MamStartup.pl objęły patronatem dwa nowe, bardzo aktualne kierunki studiów podyplomowych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej: Marketing Internetowy i Programowanie Aplikacji Mobilnych.

Marketing Internetowy

Jedyne studia o tej tematyce w regionie. Współtwórcy programu i wykładowcy to eksperci nowych mediów i praktycy branży e-marketingowej z całej Polski. Pracując na co dzień w agencjach marketingowych i odpowiadając za komunikację online, przekazują słuchaczom wiedzę praktyczną i aktualną.

Do kogo adresowane są studia?

Absolwenci, przyszli i pracownicy działów marketingu, przedsiębiorcy i inne osoby, które chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę związaną z efektywnym wykorzystaniem nowych mediów w komunikacji marketingowej.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Program studiów zawiera:

  • pojęcia związane z marketingiem internetowym, Public Relations, mediami społecznościowymi, biznesem elektronicznym, nowymi mediami,
  • tworzenie strategii komunikacji e-marketingowej,
  • planowanie budżetu,
  • case studies

Cel studiów:

Zdobycie przez słuchaczy aktualnej wiedzy o narzędziach e-marketingowych i sposobach ich zastosowania w praktyce.

Więcej o kierunku

Słuchaj podcastu NowyMarketing

 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Programowanie Aplikacji Mobilnych

Nowy kierunek rocznych studiów podyplomowych dla osób, które chcą spróbować swoich sił w tworzeniu aplikacji na smartfony. Wśród wykładowców praktycy – projektanci aplikacji mobilnych z dużych firm technologicznych.

Do kogo adresowane są studia?

Do informatyków, ale również absolwentów kierunków pokrewnych (matematyka, fizyka, elektronika itp.). Od słuchaczy wymaga się co najmniej średniej znajomości pojęć związanych z programowaniem obiektowym. Pożądana jest również ogólna wiedza na temat podstaw systemów operacyjnych oraz sieci komputerowych. Niezbędne minimum wiedzy do rozpoczęcia tych studiów to styczność z przynajmniej jednym, dowolnym językiem programowania.

Program studiów zawiera:

  • wykłady i zajęcia praktyczne poświęcone nauce programowania aplikacji działających na najpopularniejszych platformach mobilnych: Apple iOS, Google Android i Windows Phone,
  • omówienie zagadnień architektury aplikacji mobilnych, rozwiązań bazodanowych oraz technologii serwerowych i komunikacyjnych,
  • przedstawienie zagadnień implementacji algorytmów z uwzględnieniem ograniczeń i specyfiki platform mobilnych,
  • omówienie tematów projektowania interfejsu użytkownika z uwzględnieniem specyfiki urządzeń mobilnych.

Cel studiów:

Absolwent studiów będzie wszechstronnie przygotowanym programistą aplikacji na platformy mobilne. Umiejętności zdobyte na tym kierunku otwierają możliwości pracy m.in. w firmach technologicznych lub agencjach interaktywnych.

Więcej o kierunku