Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Sprawdź, jak wygrać bilet do przyszłości, czyli na AI Creative Fest, gdzie AI spotyka kreatywność (i zmieniają zasady gry).

SPRAWDZAM

Stwórz etykietę i „Wyraź to z Heinz!”

27 marca wystartowała kampania reklamowa HJ Heinz, producenta kultowej marki ketchupów. Za pośrednictwem Facebooka konsumenci zaprojektują własne propozycje etykiet produktu.
O autorze
1 min czytania 2014-04-01

Konkursowi towarzyszy promocja w Internecie. Za doradztwo strategiczne, zakup i planowanie mediów oraz przygotowanie kreacji do kampanii odpowiada dom mediowy Mindshare Polska.

Osią działań kampanii „Wyraź to z Heinz!” promującej flagowy produkt marki jest prowadzony na Facebooku konkurs konsumencki. Za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji internauci mają możliwość stworzenia unikalnej etykiety kultowego produktu. Inspiracją są publikowane co tydzień w ramach aplikacji motywy przewodnie, bezpośrednio nawiązujące do wizerunku Heinz – światowego lidera rynku ketchupów. Projekty etykiet udostępnione przez użytkowników w galerii poddane zostaną ocenie internautów. W każdym z czterech etapów spośród 100 osób, których prace zdobędą najwięcej głosów, 25 wybranych autorów otrzyma oryginalny ketchup Heinz ze spersonalizowaną, stworzoną przez siebie etykietą.

Działania wspierające akcję konkursową prowadzone są w Internecie, m.in. w ramach Facebook Ads oraz w formie wizerunkowych formatów displayowych emitowanych w serwisach lifestylowych.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Za doradztwo strategiczne, planowanie, zakup i optymalizację mediów odpowiedzialny jest zespół nadzorowany przez Annę Bieńkowską, Director, Client Leadership, Mindshare Polska. Strategię działań i komunikacji w mediach społecznościowych, produkcję kreacji oraz aplikacji konkursowej zrealizował team Invention kierowany przez Bartosza Sikorę, Director, Mindshare Polska.

Słuchaj podcastu NowyMarketing