Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Sukcesja w zarządzie LTTM: Paweł Stano nowym prezesem, Krystian Botko w roli członka zarządu odpowiedzialnego za rozwój agencji TalentMedia

W konsekwencji wspólnych ustaleń Paweł Stano, wcześniej wiceprezes LTTM i prezes LifeTube, został prezesem grupy LTTM. Na nowym stanowisku zastąpił Krystiana Botko, który ustąpił z pełnienia dotychczasowej funkcji po zakończeniu integracji spółek TalentMedia, LifeTube i Gamellon w ramach grupy LTTM.
O autorze
1 min czytania 2020-10-01

Zmiana jest częścią wypracowanej w spółce strategii. Botko jako członek zarządu grupy LTTM będzie odpowiadał za koordynację kluczowych dla spółki projektów, kierując rozwojem agencji TalentMedia. W tej roli pozostanie do czerwca 2021 roku.

– 6 ostatnich lat spędzonych najpierw jako założyciel TalentMedia, później prezes i współwłaściciel LTTM to był wspaniały czas. Dzięki zaangażowaniu wielu fantastycznych ludzi udało się stworzyć i rozwinąć coś wielkiego. Zbudowaliśmy lidera influencer i gaming marketingu oraz wprowadziliśmy LTTM na wspaniałą ścieżkę wzrostu. Teraz przekazuję pałeczkę zarządzania tym już bardzo dużym, rozpędzonym organizmem najlepszemu specjaliście od zarządzania w tej branży jakiego znam – Pawłowi Stano – komentuje Krystian Botko, członek zarządu grupy LTTM.

Paweł Stano na nowo objętym stanowisku prezesa LTTM będzie zarządzał całą grupą, w skład której wchodzą firmy: sieć partnerska LifeTube, agencja TalentMedia oraz agencja gaming marketingu Gameset. Stano od 2016 roku pełnił rolę prezesa LifeTube, a po połączeniu sieci partnerskiej z agencją TalentMedia i powstaniu LTTM – został wiceprezesem grupy.

– Minął rok od powstania grupy LTTM i, choć ostatni czas był jednym z najtrudniejszych na rynku reklamy od dawna, możemy pochwalić się pozycją lidera wyznaczającego trendy w zakresie influencer marketingu. Zbudowaliśmy trwałą strukturę, a w jej umocnieniu kluczową rolę odegrał oczywiście Krystian. Wspólnie mieliśmy okazję pracować nad każdym etapem rozwoju grupy LTTM, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Czas na kolejną, wspólnie wypracowaną zmianę – Krystian będzie towarzyszyć nam w istotnej roli, zarządzajac agencją TalentMedia, a ja mogę przyjąć odpowiedzialność kierowania całą organizacją – mówi Paweł Stano, CEO grupy LTTM.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zmiany weszły w życie z dniem dzisiejszym, 1 października 2020 roku.

Słuchaj podcastu NowyMarketing