Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Świat bez plastikowych butelek? SodaStream z utopijną wizją przyszłości’

Świat bez plastikowych butelek? SodaStream z utopijną wizją przyszłości’
Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie świat bez plastikowych butelek? Świat, w którym wszyscy dbają o środowisko i śmieją się z wykorzystywania plastiku przy każdej możliwej okazji?
O autorze
1 min czytania 2017-07-14

SodaStream wraz z aktorką Mayim Bialik i Kristianem Nairn przenoszą się do 2136 roku, by pokazać nam przyszłość bez plastiku.

Nowa kampania pozwala nam wyobrazić sobie, że plastikowe butelki są reliktami z przeszłości, sprowadzone jako eksponaty do muzeów. W tej reklamie aktorka znana z Big Bang Theory, wykłada w Muzeum Historii Nienaturalnej zajęcia „The Homoschlepiens”, czyli opowiada o ludziach, którzy przechowywali wodę w plastikowych butelkach.

Poniżej usłyszysz z ust aktorów o kulisach kampanii:

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aktorzy Gry o Tron już nie raz brali udział w reklamach marki. W jednej z nich Thor postanowił ujawnić tajemnicę swojego sukcesu. Okazuje się, że stoi za nim zestaw plastikowych butelek napełnionych wodą, które nieustannie nosi ze sobą, żeby ćwiczyć mięśnie. Tutaj jednak reklama robi zaskakujący zwrot.

W innej reklamie SodaStream pojawiają się aktorzy znani dobrze z serialu Gra o Tron. Scenariusz spotu nawiązywał do słynnego już marszu wstydu Carsei.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W jeszcze innej reklamie Góra, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, ostrzegał o konsekwencjach, jakie niesie za sobą korzystanie z plastikowych butelek.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS2

Serialowego Hoodora mogliśmy ostatnio zobaczyć w reklamie KFC, który jest wariacją na temat jednego z ważniejszychch odcinków serialu.