Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Światowy Dzień Wody na interaktywnych podłogach i3D Network

22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody. Z tej okazji spółka i3d Network, będąca Partnerem Polskiej Akcji Humanitarnej, postanowiła wesprzeć wieloletnie działania fundacji w zakresie zapewniania dostępu do wody pitnej najbardziej potrzebującym mieszkańcom Afryki.
O autorze
0 min czytania 2013-03-22

Na interaktywnych podłogach, zainstalowanych w sieci Multikino, stworzyliśmy interaktywny plakat, nawiązujący klimatem do filmowego plakatu reklamującego pustynny horror. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wykorzystanym w nośnikach każda osoba przechodząca przez interaktywną powierzchnię może zostać bohaterem akcji i odmienić życie mieszkańców wioski. Dostarczona symbolicznie z każdym krokiem woda sprawia, że wyschnięta ziemia ożywa, pojawia się roślinność, do wioski powraca życie, natomiast tytuł PIACH zmienia się w PAH odkrywając przesłanie aplikacji.

W ten nietypowy sposób chcemy uświadomić przechodniom, że każdy z nich może nieść pomoc potrzebującym, wspierając w działaniach Polską Akcję Humanitarną. Wystarczy wejść na stronę www.pah.org.pl i dokonać wpłaty na wybrany cel.

Za kreację odpowiedzialne jest Saatchi & Saatchi oraz Interactive Solutions, natomiast za wykonanie i3D Network. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing