Szymon Marciniak ambasadorem izotoników DrWitt

Szymon Marciniak ambasadorem izotoników DrWitt
Najlepszy piłkarski sędzia świata - Szymon Marciniak - został ambasadorem linii izotoników od marki DrWitt, która należy do Grupy Maspex.
O autorze
1 min czytania 2024-01-26

Szymon Marciniak został właśnie uznany drugi raz z rzędu najlepszym piłkarskim sędzią świata przez Międzynarodową Federację Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS), otrzymując takie wyróżnienie za rok 2023, a wcześniej za 2022. Polski arbiter sędziował ostatnie finały najważniejszych piłkarskich wydarzeń: Mistrzostw Świata, Ligi Mistrzów oraz Klubowych Mistrzostw Świata.

Sportowe sukcesy na najwyższym, światowym poziomie, profesjonalizm, ambicja oraz aktywny i sportowy styl życia, którego nieodłącznym elementem jest trening, to wyróżniki, które sprawiły, że Szymon Marciniak jest doskonałym ambasadorem izotoników DrWitt i atrybutów produktu.

– Każdy mecz jest dla mnie jak finał. Na boisku zawsze daję z siebie sto procent. Ciężko pracuję na co dzień by być perfekcyjnie przygotowanym do każdego spotkania. Nieodłącznym elementem mojej rutyny jest trening, a szczególnie ważne jest dla mnie odpowiednie nawodnienie, dlatego wybrałem izotoniki DrWitt. To produkt, który spełnia moje wymagania, towarzyszy mi w codziennych wyzwaniach na boisku i poza nim – to powody dla których zostałem ambasadorem marki – mówi Szymon Marciniak, najlepszy piłkarski sędzia świata.

– Szymon Marciniak łączy w sobie sport, sukcesy na najwyższym poziomie oraz aktywny, dynamiczny styl życia. Jest świetną inspiracją dla osób chcących zostać mistrzami w swojej dziedzinie oraz rozwijać sportowe pasje, prowadzić aktywny tryb życia. Jest osobą, która wie jak ważne jest dobre nawodnienie. Szymon swoją postawą na boisku i poza nim, szybkością podejmowania decyzji, idealnie pasuje jako ambasador linii izotoników DrWitt – wyjaśnia Anna Barabasz-Sawińska, Marketing Director CEE Beverages w Grupie Maspex.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W ramach współpracy Szymon Marciniak będzie uczestniczył w działaniach komunikacyjnych marki DrWitt.

PS Czy Iga Świątek to dobra ambasadorka dla marki LEGO? [opinie]

Iga Świątek ogłosiła współpracę z LEGO. Czy to strzał w dziesiątkę? Odpowiedzi na te i inne pytania poszukaliśmy u ekspertów, którzy podkreślają, że kluczową kwestią tego rodzaju współprac jest autentyczność, zarówno dla sportowca, jak i marki.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2 Mistrzowska współpraca – Szymon Marciniak ambasadorem LANCERTO

Szymon Marciniak, jeden z najlepszych sędziów piłkarskich na świecie, dołączył właśnie do drużyny ambasadorów LANCERTO. Umowa między polską marką odzieży premium a arbitrem została podpisana na 24 miesiące.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się