Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Targi Jestem Slow #Jesień już we wrześniu

Wielkimi krokami nadchodzi kolejna edycja targów Jestem Slow, która zwiastuje premierowe kolekcje rodzimych twórców na nadchodzącą jesień. Już 12 i 13 września Centrum Praskie Koneser w Warszawie stanie się miejscem spotkań z najlepszymi polskimi projektantami mody, biżuterii, akcesoriów i dodatków.
O autorze
1 min czytania 2020-08-10

Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi twórców z całej Polski, tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających targi Jestem Slow będą czekać starannie wyselekcjonowane marki, a zgodne z zasadą #KupujLepszeProdukty klienci będą mogli nabyć autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria.

Znamy ambasadorów jesiennej edycji

Do współpracy i objęcia ambasadorstwa targów zostali zaproszeni niezależni projektanci, twórcy odzieży, akcesoriów i biżuterii: Edyta Byrska (Byrska -pracownia biżuterii), Piotr Kaczmarek (Hamsky), Julia Harmacińska (Harmony Bijou), Dobrochna Rawicka (Roskosh.pl) oraz Paula Ostalska (RUUDE).

– Nadchodzącą edycja targów Jestem Slow #Jesień jest bliżej natury. Po raz pierwszy od 6 lat sesję zdjęciową ambasadorów zrealizowaliśmy w plenerze, w parku Kaskada w Warszawie. Chcemy pooddychać, być bliżej zieleni – do czego zachęcamy. Targi Jestem Slow odbędą się pomimo epidemii koronawirusa – ale przy zachowaniu środków ostrożności, wśród których są m.in. odległości pomiędzy stoiskami. Mimo że nie będziemy mogli wziąć udziału w licznych warsztatach i prelekcjach, skosztować pyszności, niezmiennie zrobimy zakupy u sprawdzonych i ulubionych marek – przekonuje Izabela Miłosz – Damaziak, partner w Grupie Slow.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Nie lada gratka dla miłośników vintage

Po ogromnym sukcesie pierwszej, wiosennej edycji targów Jestem Vintage, która spotkała się z miłym odbiorem przez Warszawiaków, również we wrześniu swoje kolekcje zaprezentują najlepsze sklepy vintage oraz kolekcjonerzy z całej Polski.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

– Po raz kolejny wypełnimy przestrzeń Filtracji w Centrum Praskim Koneser najpiękniejszymi znaleziskami z ubiegłych dekad. Na wszystkich zagorzałych fanów mody z drugiej ręki, ale także tych dopiero zaczynających swoją przygodę z kupowaniem ubrań z historią, designu z minionych lat, czekać będzie kilkudziesięciu wystawców. Nie zabraknie także strefy winylowej, strefy plakatów i komiksu oraz książek z antykwariatu – dodaje Marta Głogowska, organizator Targów Vintage.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się