Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Targi Rema Days ponownie w EXPO XXI Warszawa

W dniach 4-6 lutego 2015 roku w EXPO XXI Warszawa odbędzie się 11. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays, organizowanych przez GJC Inter Media.
O autorze
1 min czytania 2015-01-28

W trakcie trzech dni najbardziej znany obiekt eventowy stolicy będzie gościł kilkuset wystawców i tysiące gości, zainteresowanych tematyką reklamy.

RemaDays Warsaw to największe wydarzenie w branży reklamy i poligrafii w Europie Środkowej.

Na powierzchni około 14 000 m2 wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują najnowsze trendy z czterech obszarach: Out&InDoorSystems, GiftsWorld, TechnologyPark oraz PrintShow. Dla osób związanych z branżą reklamy RemaDays to forum wymiany wiedzy oraz inspiracji, a także niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Tegoroczne targi to już ósma edycja wydarzenia, która odbędzie się w EXPO XXI Warszawa. Co roku impreza gromadzi większą rzeszę zarówno wystawców, jak i zwiedzających. W tym roku organizatorzy zapowiadają prezentację ponad 570 stoisk wystawienniczych, przygotowanych z myślą o 15 000 entuzjastów branży.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Organizatorzy RemaDays przygotowali także dodatkowe atrakcje, zarówno dla wystawców, jak i gości wydarzenia. Zainteresowane osoby mają możliwość wzięcia udziału w RemaCongress, czyli bezpłatnym seminarium składającym się z serii wykładów, dotyczących innowacyjnych rozwiązań w obszarze reklamy. Dla zwiedzających przygotowano również specjalną loterię, w której co roku do wygrania są atrakcyjne nagrody. Na przedstawicieli branży reklamy i poligrafii przewidziane są zaś liczne nagrody w kilku kategoriach konkursów Korony Reklamy i Gifts of the Year. Najbardziej innowacyjna technologia zaprezentowana na tegorocznych targach ma także szansę otrzymać medal The Prize for Innovative Technologies, natomiast na najlepszy katalog firmowy czeka wyróżnienie Catalogue of the Year.

Bilety na targi RemaDays Warsaw można nabyć w dniach 4-6 lutego 2015 roku w godzinach 9:30-16:00 w EXPO XXI Warszawa. Trzydniowy wstęp na wszystkie sektory targowe oraz RemaCongress kosztuje30 PLN. Istnieje także możliwość zakupu promocyjnego biletu. Aby go otrzymać, wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Godziny otwarcia targów RemaDays Warsaw dla zwiedzających:

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się
  • 4-5 lutego 2015 roku w godzinach od 9.30 do 17.30;
  • 6 lutego 2015 roku w godzinach od 9.30 do 16.00.