Tchibo Cafissimo świętuje 10 lat w Polsce w kampanii „To, co dobre zaczyna się od Cafissimo”

Marka Tchibo Cafissimo kończy w Polsce 10 lat i świętując swoje urodziny pragnie podarować coś wyjątkowego obecnym i nowym konsumentom. Z tej okazji realizowana jest kampania wizerunkowo-sprzedażowa, podkreślająca silne strony systemu Cafissimo.
O autorze
1 min czytania 2018-09-13

Idea kreatywna i hasło kampanii brzmią „To, co dobre zaczyna się od Cafissimo”. Dwa 15-sekundowe spoty podkreślają wysoką jakość 100% naturalnej kawa z certyfikatami jakości, która dzięki hermetycznemu zamknięciu zachowuje aromat i świeżość. A wygodne i designerskie ekspresy ciśnieniowe Tchibo Cafissimo pozwalają szybko i łatwo przygotować wyśmienitą kawę.

W ramach specjalnej promocji na fanów kawy czekają zestawy ekspresów i kaw kapsułkowych Tchibo Cafissimo w obniżonych i atrakcyjnych cenach. Urodzinowe zestawy dostępne są sprzedaży w sklepie internetowym Tchibo oraz w sklepach stacjonarnych Tchibo. Urodzinowa promocja trwa od 10 do 23 września lub do wyczerpania zapasów.

Działania realizowane są w telewizji oraz w Internecie, gdzie swoim zasięgiem obejmują social media (YouTube, Facebook, Instagram) oraz kampanię display. Kreacją i realizacją kampanii oraz zakupem mediów online zajęła się agencja VML Poland. Za zakup mediów ATL odpowiada dom mediowy Initiative Media. Kampania potrwa do 23 września.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj