Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Tęczowa iluminacja na budynku Komisji Europejskiej w ramach akcji Kampanii Przeciw Homofobii

We wtorek, 22 września na fasadzie budynku głównej siedziby Komisji Europejskiej w Brukseli z inicjatywy All Out i Kampanii Przeciw Homofobii wyświetlone zostały tęczowe hasła dot. stref wolnych od LGBT.
O autorze
1 min czytania 2020-09-24

Oczy Europy są zwrócone w stronę Polski. Wszystko za sprawą homofobicznych poczynań rządu i władz samorządowych. W poniedziałek, 14 września br. Parlament Europejski zajął się raportem dotyczącym praworządności w Polsce łącząc jej kryzys z homofobią władz, a przewodnicząca Komisji Europejskiej jasno potępiła wszelkie przejawy przemocy, nienawiści i dyskryminacji wobec działaczy LGBT.

Tydzień później, 22 września unijna Komisarz ds. Równości, Helena Dalli spotkała się z przedstawicielami All Out i Kampanii Przeciw Homofobii, aby przyjąć petycję z 300.000 podpisami wzywającą do podjęcia działań ws. stref wolnych od LGBT i homofobicznej nagonki w Polsce. Tego samego dnia na budynku głównej siedziby Komisji Europejskiej wyświetlone zostały tęczowe hasła wzywające unijne instytucje do podjęcia konkretnych działań.

Tęcza ws. Polski na siedzibie Komisji Europejskiej

O godzinie 21:00 we wtorek 22 września na fasadzie budynku Komisji Europejskiej w Brukseli odbyła się tęczowa projekcja zorganizowana przez All Out przy wsparciu KPH. Na budynku KE pojawiły się hasła w języku angielskim i polskim wzywające instytucje unijne do działania. Organizacje żądają od Unii konkretnych reakcji, których efektem będzie zatrzymanie w Polsce barbarzyńskiego procederu jakim są m.in. strefy wolne od LGBT. Transmisję live z projekcji w Brukseli było można obejrzeć na facebooku KPH.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Tęczowa iluminacja, spotkanie z unijną Komisarz ds. Równości Heleną Dalli oraz petycja „We are under attack in Poland” to podejmowane przez Kampanię Przeciw Homofobii działania, które mają na celu zmobilizować europejskie instytucje do działania.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

– Czas, aby Komisja Europejska i Rada Europejska stanęły na wysokości zadania i wypełnili swój obowiązek obrony wspólnych wartości UE zapisanych w Traktacie o Unii Europejskiej poprzez włączenie kwestii naruszeń praw podstawowych w procedurę art. 7 Traktatu i uruchomienie procedury naruszeniowej w związku z tzw. strefami wolnymi od LGBT – stwierdza wicedyrektorka KPH, Mirosława Makuchowska.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się